ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Очищення організму спортсменів, організм очищення, чистка організм, очищати кишечник, почистити організм, очищені організму,

ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ СПОРТСМЕНІВ
Спорт - це екстремальні, надмірні навантаження. Організму потрібна допомога, щоб відновитися!

У минулій моїй статті ви дізналися про роль води для здоров'я і про те, як зневоднення призводить до проблем з нирками, серцем. Продовжуємо розбирати помилки, які роблять спортсмени тренуючись. Яке завдання стоїть перед кожним спортсменом? Звичайно результат! І за результат вони готові віддати все!

Головна помилка, вірніше упущення, яку здійснюють спортсмени - це очищення організму. Через великі навантаження в організмі відбуваються обмінні процеси в рази швидше. Будь-яке навантаження - це стрес для організму, при якому густіє і закисляється кров, що призводить до кисневого голодування. Людина складається з води на 75%, його кислотно-лужний баланс рН = 7,5.

Щоб мати енергію і досягти високих результатів спортсмен повинен постійно підтримувати водний баланс, а також лужне середовище в організмі. Всі органи, в тому числі і м'язи складаються з води. Якщо спортсмен під час тренувань п'є мало води, то м'язи руйнує молочна кислота. Тоді на допомогу приходять природні компоненти - це структурована Жива вода, а також унікальний продукт H-500. Вони розбивають молочну кислоту, олужнюють, розріджують кров і збільшують енергетичний потенціал організму спортсмена, стимулюючи вироблення клітинної енергії.

Якщо не дотримуватися водного режиму при великих навантаженнях, починають страждати видільні органи - печінка і нирки. Вони борються з токсинами і виводять їх з організму. Тому, в першу чергу треба допомогти їм очиститися.

А як проводять очищення організму спортсмени? У кращому випадку йдуть в лазню. Так, це добре! Ви посилили потовиділення і незначна частина токсинів покинула ваш організм через шкіру. Простіше кажучи - ви помилися ззовні. А всередині? Хто це буде робити?

Так ось, зашлакованість організму призводить до швидкої стомлюваності, погане відновлення після тренування і як наслідок перевантажень - травми ! Інакше це називається функціональним порушенням організму. І дуже часто спортсмен не може дожити до кінця змагального періоду через нестачу енергії.
Моє завдання розповісти. як правильно налагодити кислотно-лужний баланс, очиститися і відновитися.

Життя спортсмена ділиться на 3 періоди: підготовчий, змагальний і відновний. Саме так, у відновному періоді і потрібно починати з очищення. Воно допоможе розвантажити організм, очистити від шлаків, токсинів, а також підготує до нового змагального періоду. Сюди відноситься не тільки активний відпочинок на природі, відвідування басейну і сауни, а й грамотно підібрана очисна програма. Хочу запропонувати вам унікальне, безпечне очищення на натуральних продуктах - програма Коло-Вада Плюс.

За допомогою неї ви допоможете видільній системі позбутися від шлаків і токсинів, при цьому не порушуючи звичного режиму життєдіяльності. За 14 днів ви отримуєте санаторій на дому. Для спортсменів, хто підтримує свою вагову категорію для участі в змаганнях, цей продукт просто необхідний. Після очищення за допомогою даної програми йдуть зайві кілограми.

Очищаючи свій організм регулярно 2 рази на рік, ви можете підтримувати себе в хорошій спортивній формі, не думаючи про травми, хронічні втоми і роботу на знос. Тільки такий підхід може реально продовжити спортивне довголіття, при цьому зберігши здоров'я!

І найголовніший момент!
Тренуючись щодня, витрачаючи енергію - її потрібно заповнювати. І тут ваш друг і помічник - програма Корал Детокс. Вона є швидкою допомогою органів виділення, допомагає виводити з організму шлаки і токсини, а також заповнює запаси витраченої енергії.

Klavdiya Nemets
Автор: KLAVDIYA NEMETS
01.05.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Антиоксидантний захист
Антиоксидантний захист