ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Підтримка водного балансу, coralmine, coral mine, жива вода, структурована вода, заряд води, оздоровлення водою, очищення вод

ПІДТРИМКА ВОДНОГО БАЛАНСУ
Людина втрачає близько 1 літра води на добу за рахунок випаровування води шкірою та через легені. Рясне потовиділення, яке може бути викликане активними фізичними навантаженнями, погодними умовами або підвищеною температурою тіла, значно збільшує втрату рідини. Для підтримки водно-електролітного балансу, захисту від зневоднення, запобігання утворення каменів в нирках та інших порушень обмінних процесів, здоровим людям необхідно випивати не менше 1,5 літри води на добу.

Вода - це основа життя людини, від її якості залежить здоров'я, енергія і довголіття. Вона є розчинником поживних речовин, очищає організм від шлаків і токсинів. При її нестачі людина відчуває кисневе голодування.

Оптимальний гідробаланс відповідає 100%, коли кількість поглиненої і витраченої рідини рівнозначна. Це є однією з найважливіших умов гарного самопочуття і нормального функціонування всіх систем організму.

Гідробаланс в організмі підтримується скоординованою роботою ендокринної та нервової систем. Гормоном, який відповідає за виділення води з організму, є вазопресин або антидіуретичний гормон. Він знижує тонус судин нирок і зменшує виділення сечі. При фізичних навантаженнях внаслідок інтенсивного потовиділення знижується обсяг плазми в крові і підвищується секреція вазопресину, що дозволяє підтримувати рівень води в організмі.

Іншим гормоном, який підтримує гідробаланс, є гормон наднирників альдостерон. Він забезпечує затримання натрію в плазмі крові, який, в свою чергу, затримує воду. Під час фізичних навантажень виділення альдостерону підвищується, що призводить до посилення зворотного всмоктування натрію нирками і затримку води в організмі.

До гормонів, які підвищують виділення води нирками, відносяться також статеві гормони: паратгормон і гормон щитовидної залози тироксин. Якщо вміст води в організмі зменшується, виникає відчуття спраги: відбувається згущення крові, і нервові рецептори посилають сигнал в головний мозок. Гідробаланс регулюється сигналами від осморецепторів гіпоталамуса і барорецепторів судинної системи.

Негативний гідробаланс призводить до зневоднення різного ступеня. Крім спраги й сухості в роті, до перших ознак зневоднення відносять слабкість, підвищену втомлюваність, порушення терморегуляції. Якщо недолік води в організмі не заповнюється, то стан значно погіршується. З'являються такі симптоми, як головний біль, безсоння, поколювання або втрата чутливості в кінцівках, далі втрата свідомості. В екстрених випадках під час інтенсивних навантажень при високій температурі недолік води в організмі може призвести до критичного зневоднення і в підсумку до смерті (коли гідробаланс падає до 80%, тобто організм втрачає до 20% води).

Потреба організму у воді залежить від великої кількості факторів: маси тіла, віку, температури тіла, характеру та інтенсивності м'язової діяльності, стану здоров'я, характеру обміну речовин, раціону харчування, температури і вологості навколишнього середовища.

Добова норма споживання людини становить 30-40 мл води на кілограм маси тіла. Потреба новонародженого - 120-140 мл на кг, а дитина у віці 1-7 років потребує 80-100 мл води. Підвищення температури на 1 градус Цельсія збільшує потребу у воді на 100 мл, посилене потовиділення вимагає ще 500-1000 мл.

Основне джерело надходження води в організм (близько 60%) - це напої. Крім того, близько 30% надходить з їжею. Ще 10% є ендогенною, тобто утворюється в процесі окислення білків, жирів і вуглеводів. Для нормальної роботи організм людини має потребу приблизно в 2,5 літрах води на добу. З урахуванням ендогенної і тією, що надходить з їжею, щоденна доза для дорослого становить 1,5 літра чистої води.

Добову норму слід приймати в кілька прийомів протягом дня (від однієї склянки за прийом). Так організм легше підтримує гідробаланс. Також має значення якість води і її склад. Оптимально вживати щодня чисту природну питну воду середнього ступеня мінералізації.

При активних фізичних навантаженнях на роботі, на дачі або під час тренувань найпростіший спосіб визначити гідробаланс організму - зважування до і після. Втрата 1 кг ваги означає втрату приблизно 1 л води.

При регулярному зважуванні і аналізі даних можна отримати уявлення про те, скільки води втрачається при навантаженнях різного виду і інтенсивності, і розрахувати, скільки води потрібно, щоб своєчасно заповнювати втрати. Під час занять спортом слід прагнути до підтримання ваги, заповнюючи 80% рідини протягом тренування, а решту відшкодовувати після закінчення. Рекомендується вживати в півтора рази більше від утвореного за підсумками тренування дефіциту.
Щоб скоротити втрату рідини під час тренування, рекомендується випивати до 400 мл води за 30 хвилин до початку. Якщо людина втрачає під час тренування 1 кг, то в процесі рекомендується поступово випивати 80% від цієї ваги. А після закінчення тренування зважитися, визначити дефіцит з урахуванням випитої води і заповнити в півтора рази більше: (1000 - 800) x 150% = 300 мл води.

Тривале надмірне споживання води навантажує серце і нирки. При вживанні мінеральної води важливо стежити за вмістом в ній мінеральних речовин. При сильному потовиділенні злегка солона вода - відновлює запас солей в організмі. Напої, у складі яких кофеїн, цукор, а також алкогольні напої підсилюють виведення води з організму, прискорюючи роботу нирок і посилюючи потовиділення.

Повноцінне життя людини залежить від якості води і її складу. На острові Окінава зростає білий корал Санго, який має ряд корисних властивостей для відновлення і підтримки здоров'я людини. Вода Корал-Майн від компанії Coral Club International містить мікроелементи і мінерали природного походження в біодоступній формі.

Корал-Майн (30 пакетів)

Вода Корал-Майн підтримує кислотно-лужну рівновагу рН, водно-електролітний баланс і сприяє оновленню клітин. Має структуру, наближену до міжклітинної рідини в організмі людини. Вода збагачена мінералами в іонній формі, краще засвоюється організмом.

Вживаючи воду з Корал-Майн на регулярній основі ви побачите якісні зміни у вашому житті: нормалізація ваги, відновлення імунітету, регуляція вмісту цукру в крові, оптимізація роботи нирок, печінки та ендокринної системи.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ CORAL-MINE


Один пакет саше не розкриваючи опустити в 1,5 літра води (кількість води можна зменшити або збільшити в 2 рази). Воду бажано брати бутильовану, або з-під фільтра.
Пакетик з коралами не кип'ятити і не кидати в газовану воду!

На сьогоднішній день близько мільйона японців, а також жителі з 32 країн по всьому світу п'ють живу воду з Корал-Майн.

Компанія Coral Club більше 20 років позиціонує не просто окремі продукти для відновлення здоров'я, а цілу систему підтримки організму - Концепція Здоров'я. Вона була розроблена на основі наукових досліджень і практиці застосування продуктів Coral Club International і заслужила довіру споживачів.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
21.03.2021
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Водно-мінеральний баланс
Водно-мінеральний баланс
Як Жива вода впливає на організм
Як Жива вода впливає на організм