ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Планова вагітність, здоров'я жінки, здоров'я майбутньої мами, здоров'я малюка, здоров'я дитини, з чого почати планування вагі

ПЛАНОВА ВАГІТНІСТЬ
Народження дитини - це завжди хвилююче і потребує багато сил. Велика відповідальність лягає на майбутню маму. Якщо це планова вагітність, то жінка готується заздалегідь до народження дитини. Від її здоров'я залежить і здоров'я малюка, як в утробі, так і в майбутньому.

Кожен батько зобов'язаний пройти огляд і дослідження, на підставі яких можна визначити наявність генетичної схильності до різних захворювань.

Бажано, щоб за кілька років до самого зачаття, пара дотримувалася здорового і активного способу життя. В такому випадку шанс на народження здорової дитини збільшується в кілька разів. До того ж, це дозволяє батькам бути завжди здоровими і мати можливість на здорове потомство. Народження дитини має бути сплановано таким чином, щоб потрапляючи в цей світ, він відчував себе бажаною і щасливою людиною.

Для розвитку нового людського організму, майбутній мамі необхідно щодня вживати амінокислоти, мінерали, вітаміни, ферменти, корисні бактерії і ПНЖК. Це будівельний матеріал для формування нового організму. Якщо жінці не вдається забезпечити всім цим свого малюка в достатній кількості, то в хід йдуть запаси з резерву організму самої матері.
В результаті, це загрожує жінці розтяжками на животі, грудях, остеопорозом кісток, карієсом, порушеннями в ендокринній системі і жіночими захворюваннями.

У цій статті ми розповімо як звести до мінімуму наслідки до пологів і після, а також як народити здорового і повноцінного малюка.
Комплексний підхід до свого здоров'я допоможе підготувати організм матері і батька для процесу зачаття і народження дитини.

З ЧОГО ПОЧАТИ ПЛАНУВАННЯ ВАГІТНОСТІ


Позбутися від різних інфекцій (хламідії, герпес та ін.), Поліпшити гормональний фон, підвищити імунітет. Для цього, необхідно пройти Очищення організму.
Для відновлення організму, нагодуйте клітини. Їм кожен божий день необхідно 28 амінокислот, 12 мінералів, 15 вітамінів, 7 груп ферментів і 3 ПНЖК. Це називається, Клітинним харчуванням.

Жінці як до вагітності, так і під час обов'язково необхідно ввести додатково в раціон Фолієву кислоту, яка формує нервову систему плода, полівітаміни Алтімейт, Вітамін Е (вагітним дозування 1/10 капсули, приймати два тижні, перерва один тиждень).

Для розвитку процесів кровотворення дитини, а також для мами після пологів, для швидкого відновлення гемоглобіну (через крововтрати), необхідне Залізо і Селен. Це натуральні морські, біологічні засвоювані людським організмом мінерали.
Для еластичності матки і захисту від розривів під час пологів необхідно приймати Омега 3/60. А для підтримки нервової системи рекомендуємо Корал Лецитин.

Щоб не було проблем у майбутньої мами після пологів з волоссям, зубами, нігтями, а також для формування всього цього у дитини, необхідно додавати в раціон харчування жінки Кальцій Меджик.

Для стимулювання кровообігу, зняття набряків і для нормальної роботи нирок, пам'ятайте про вживання правильної, біологічно доступної, легко засвоюваної клітинами Живої Води.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВАГІТНИМ


Перша допомога при виникненні ГРВІ, ГРЗ, токсикозі, астмі або отруєнні - Корал Майн. Приймати 3 рази на день за півгодини до їжі. Розведіть один пакетик-саше в склянці гарячої води.
Для профілактики захворювань і підняття імунітету, рекомендуємо натуральний імуномодулятор Молозиво. У профілактичних цілях приймати 1 капсулу за 30 хвилин до їжі. При появі захворювання до 6 капсул в день. Після народження продовжуйте пити, дуже добре знімає коліки у дитини, здуття живота.
Швидкою допомогою для відновлення організму, боротьби з інфекціями, рекомендуємо приймати Мікрогідрін або Н-500. Пити 3-4 рази на день за 30 хвилин до їжі.
При ангіні та застуді, закладеності носа застосовуйте унікальний продукт Сільвер Макс (колоїдне срібло). Можна використовувати при кон'юнктивітах.

Galina Ivanova
Автор: GALINA IVANOVA
07.06.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Як перемогти безпліддя
Як перемогти безпліддя
Причини, профілактика і лікування мастопатії
Причини, профілактика і лікування мастопатії