ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Профілактика аутоімунних захворювань, аутоімунні захворювання, лікування аутоімунних захворювань, причини аутоімунних захворю

ПРОФІЛАКТИКА АУТОІМУННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ
За останні роки багато хвороб помолоділи, збільшилася кількість аутоімунних захворювань. Перше, що роблять люди коли хворіють, йдуть до лікаря. Здають аналізи і після всіх обстежень терапевт направляє пацієнта до фахівця, який лікує той чи інший орган.

Виписавши рецепт на ліки, лікар починає лікувати. Повірте, ніхто ще не вилікувався від аутоімунних захворювань за допомогою традиційної медицини, тим більше гормонами! Треба шукати справжню причину розвитку даної хвороби.

Лікарі, які займаються наукою стверджують, що дане захворювання лікується, що якийсь вірус проник всередину клітини, в організмі стався збій, і імунітет почав атакувати власні тканини, приймаючи їх за агресорів. У одних йде атака на суглоби, викликаючи ревматоїдний артрит, у інших на щитовидну залозу. Незалежно від того, яка система вражена, імунітет в цьому не винен!

Для профілактики аутоімунних захворювань необхідно взяти під контроль імунну систему. І найголовніше, жоден лікар вам не скаже, що потрібно відновлювати і зміцнювати імунітет, тобто заново навчити. Вони впевнені, що такі захворювання не лікуються і хворому треба навчитися жити з цим.

Припустимо, лікар виписав пацієнту нестероїдні протизапальні препарати, але біль в суглобах так і залишилася, тоді саме час призначити агресивні - гормони. Вони в свою чергу на деякий час позбавлять від болю, загасять імунну систему, при цьому ви отримаєте масу побічних ефектів.

Для тих, хто хоче позбутися від аутоімунних захворювань необхідно зосередитися на пошуку причин, а не на симптомах!

По-перше, імунітет безпосередньо залежить від стану кишечника. Завдання кожної людини підтримувати кишечник в чистому стані!

Назву причини розвитку аутоімунних захворювань:


Токсини і важкі метали. Вони потрапляють в організм людини, як з навколишнього середовища, продуктів харчування, так і з пломбувальних матеріалів - амальгамою, в якій міститься ртуть. Рекомендую здати тести на наявність в організмі важких металів і ртуті
Інфекції, такі як: Епштейн-Барра, Herpes Simplex 1 і 2. Здайте аналізи на наявність герпесу і вірусних інфекцій.
Стрес, в результаті якого в організмі відбуваються біохімічні зміни. Навчіться керувати своїми емоціями.
Неправильне харчування.

Не буває безвихідних ситуацій! Напишу програму, яку проходять мої знайомі:


1 ЕТАП


Нормалізувати внутрішнє середовище організму, очистити клітини від токсинів за допомогою програми Корал Детокс (пишу все в збільшених дозах, так як пити треба не з метою профілактики). Пити 3 місяці поспіль.

Корал Майн (міні фільтр пакетики з подрібненим коралом), опускаєте пакет на півтора літри теплої води, вона стає лужною, збагаченої макро і мікроелементами). Випивати за 30 хвилин до їжі і через півтори години після їжі.
Асимілятор (є ферментом рослинного походження), пити 3 капсули 3 рази на день за півгодини до їжі.
Н-500 (необхідний мікроелемент кремній), пити по 2/3 рази на день за 30 хвилин до їжі, розчиняючи вміст капсул в одній склянці теплої Коралової води.
Корал Лецитин (необхідний для очищення тканин печінки від токсинів хімічних препаратів).

Плюс для відновлення мікрофлори до детокс додаємо Дейлі Делішес Хай Файбер. Пити між їжею 3 рази на день.

2 ЕТАП


Продовжуємо пити Корал Детокс і додаємо до нього противогрибковую, противірусну і протипаразитарну програму. Пити 1 місяць.

Сільвер Макс (Колоїдне срібло), впливає на 350 найменувань різних бактерій (стафілокок, хелікобактер і інші). Пити по 1 ч.л. 3 рази на день за 30 хвилин до їжі, відразу не ковтати, потримати в роті.
Кора мурашиного дерева, є противірусним, протигрибковим засобом. Пити по 2/3 рази на день до їжі.
Екстракт часнику, є потужним протигрибковим засобом. Пити по 1/2 рази на день під час їжі.

3 ЕТАП


Очищення кишечника за допомогою програми Colo-Vada 2 Plus.

4 ЕТАП


Очищення лімфатичної системи.

5 ЕТАП


Зміцнення імунітету і Клітинне харчування.

6 ЕТАП


Програма для зміцнення суглобів.

Якщо у Вас є бажання дізнатися більше, пишіть. Рада буду відповісти на всі ваші запитання. Будьте здорові!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
30.11.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Як зміцнити і зберегти здоров'я людей похилого віку
Як зміцнити і зберегти здоров'я людей похилого віку
Як зберегти молодість і здоров
Як зберегти молодість і здоров