ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Причини погіршення зору, як поліпшити зір, як поліпшити зір в домашніх умовах, чи можна поліпшити зір, як поліпшити зір при к

ПРИЧИНИ ПОГІРШЕННЯ ЗОРУ
Давайте розберемося, чому у деяких людей поганий зір. Якщо це спадковість, то це одні програми, якщо паразити, віруси або кон'юнктивіт, то інші програми. Якщо це недолік харчування, то його потрібно поповнити. Необхідно перевірити тиск, кров на в'язкість, згущення і цукор.

ТУТ ХВОРОБИ НЕМАЄ, ПОТРІБНО ЛИШЕ ВИЯВИТИ ПРИЧИНИ ПОГІРШЕННЯ ЗОРУ


Нестача в їжі бета-каротину (вітамін А), він передає світловий імпульс на сітківку ока. Вітамін А в достатній кількості міститься в такому продукті як - Фікотен.

В капілярах сітківки очей йдуть запальні процеси і порушена мікроциркуляція крові. Для підвищення еластичності судин, поліпшення мікроциркуляції та відновлення зору добре використовувати продукт на основі трав - Візі-Прайм.

Нестача життєво важливих активних речовин, таких як мінерали, можна отримати за допомогою Корал Люцерна, Селен, Корал Цинк, ненасичені жирні кислоти класу - Омега.

Виснаження запасів лецитину призводить до порушення швидкості та якості передачі зорового сигналу по нервовому волокну. Є унікальний рослинний продукт - Корал Лецитин, який рекомендуємо не тільки ми, а й лікарі офтальмологи.

Запальні процеси очей (кон'юнктивіт, травма, віруси, бактерії, грибки), для зняття запалення допоможе унікальна трава - Очанка.

Недолік рідини в організмі також веде до порушення роботи органів зору. Почніть пити воду, причому біологічно доступну для клітин - Корал-Майн.


Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
10.11.2016
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ