ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Причини, профілактика і лікування мастопатії, мастопатія, мастопатія молочної залози, мастопатія лікування, мастопатія молочн

ПРИЧИНИ, ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ МАСТОПАТІЇ
На сьогоднішній день це один з найбільш поширених запитів в інтернет - пошукових системах. А статей і відео пропонується на цю тему рекордна кількість. Здавалося б сиди, розбирайся і будь здорова. Але не тут то було. Згідно зі статистикою у семи жінок з десяти діагноз мастопатія, а рак грудей у одній з десяти.

Хотілося б відзначити, що молочні залози це дуже ніжний, слабкий орган, який реагує на найменші хімічні порушення, так само як і щитовидна залоза.

Мастопатія - це серйозне жіноче репродуктивне захворювання і дуже важливо, щоб сама жінка чітко уявляла собі що, навіщо і чому. Відновлюватися дуже складно. Тут важливий режим і профілактика, і відновлення. Тому давайте розбиратися в причинах. Їх декілька.

ПСИХОЛОГІЯ
Думаю, що вже всім відомо, як впливає емоційний стан на фізичне здоров'я. У нашому випадку це все, що пов'язано з відносинами і установками самої жінки. Давня образа на чоловіка, якийсь конфлікт між подружжям (як правило права сторона тіла відгукується на це) або страх і переживання за дітей (відповідно ліва). Задумайтесь! Може це не позбавлено сенсу? Згадайте! Можливо, саме у вашому випадку це і було поштовхом до розвитку захворювання?

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ
Наші продукти харчування сильно змінилися за останній час. Погодьтеся, вони відрізняються від тих, що їли наші бабусі і прабабусі. Всі загусники, підсолоджувачі, консерванти і т.д. не роблять їжу краще. У деяких випадках їжа стає просто небезпечною. Так, ми не отримаємо отруєння відразу ж, наприклад, з'ївши пачку чіпсів. Але токсичні речовини мають здатність накопичуватися в нашому організмі і отруювати його поступово. І одними з перших в нашому організмі на якість з'їдених продуктів реагують самі ранимі лімфатичні тканини. До них відносяться щитовидна залоза, мигдалики, підшлункова і молочні залози, а також яєчники.

НАПОЇ
Немає сенсу перераховувати всі газовані напої, лимонади, пакетовані соки і їх шкідливий вплив на організм. З огляду на те, що зараз кава стала такою популярною і кав'ярні на кожному кроці, зазначу, що згідно з дослідженнями Всесвітньої організації охорони здоров'я швидко розчинний кавовий напій може викликати онкологію грудей.

ВІРУСИ, ГРИБИ, БАКТЕРІЇ
Тут лідирують: цитомегаловіруси, папіломавіруси, генітальний герпес, стрептокок, стафілокок, хламідії, уріоплазма і кандида. Ніяких інших запальних захворювань в молочній залозі не буває - це або вірусна, або бактеріальна, або грибкова патологія.

ТРАВМА
Для жіночих грудей травми небезпечні тим, що судин в ній менше, ніж в жировій тканині і тому забезпечити захист кожної клітини лімфоцити, лейкоцити просто не в змозі. Так в будь-яку незначну гематому проникають віруси, бактерії і ось готове вогнище.

МЕДИЦИНА
Як говориться одне лікуємо, інше калічимо. У будь-яких ліків є побічні дії, навіть у Вітаміну С. Почитайте анотацію до будь-якого препарату.

ГЕНОТИП
Рак молочної залози може передатися у спадок, хоча в більшій мірі це залежить від харчування і способу життя жінки.

Шкідливі звички
Одна з найбільш шкідливих звичок - це лягати спати в бюстгалтері. Відбувається спазм, порушується відтік лімфи. Жіночі груди не можна гріти, масажувати. Пам'ятайте, що починаючи з раннього віку кожна дівчинка і жінка повинна загоряти тільки в купальнику, тому що слизові оболонки опромінювати не можна!

ЕКОЛОГІЯ
Це погане повітря в мегаполісі. Це ті ж креми, якими ми користуємося, шампуні, гелі і т.д. Але особливо хотілося б відзначити дезодоранти і антиперспіранти. Справа в тому, що молочні залози - це потужний лімфатичний орган. Лімфа постійно очищається від отрут і токсинів. І все це виходить з потом. А якщо ми перешкоджаємо цьому природному процесу, а це саме так, тому що в антиперспірант входить речовина, яке блокує судини, то піт повертається в молочну залозу, утворюючи там осередки токсичного характеру. Клітини починають задихатися. І ось готове вогнище клітинного запалення, до якого підтягуються всі мінерали, щоб погасити його. Виходить, що якщо регулярно піт не буде відходити з пахвової тканини, то весь лімфатичний басейн буде отруєний. Тому не можна використовувати 24-годинні дезодоранти. Якщо користуватися, то обов'язково натуральними дезодорантами, без антиперспірантів. Інакше ви блокуєте найслабший колектор в організмі.

ОБСТЕЖЕННЯ
Кожна жінка повинна проходити обстеження раз на рік у лікаря, а вдома постійно перевіряти свої груди самостійно. Пам'ятайте, що в першій стадії рак протікає як мастопатія. Якщо в передменструальний період груди набрякають, болять, збільшуються і з них щось виділяється, то це мастопатія. Важливо навчитися обстежувати лімфовузли вдома у ванній з милом. Діагноз може підтвердити УЗД і мамографія.

Як бачите, причин може бути багато, але немає жодної таблетки від мастопатії! Вирішити це питання можливо тільки, змінивши свій спосіб життя і образ думок! Важливо розуміти, що запустити захворювання молочних залоз можна за три місяці, а відновлюватися дуже тривалий час.

Одвічне питання - що робити? Наш шлях вирішення:

Почати з психології. Розібратися з давніми образами, страхами
Переглянути свій план харчування.
Нормалізувати водний баланс.

Пройти антибактеріальну, протипаразитарну терапію, тобто включити в раціон харчування ті продукти, які можна використовувати при мастопатії, гормональних порушеннях і т.д.

Що стосується психології, то рекомендую прочитати книгу Валерія Синельникова “Возлюби болезнь свою”. Є й інші книги, звичайно, на цю тему, але тут дійсно є над чим замислитися.

З приводу води. Вода повинна бути чистою, слаболужною, слабомінералізованою, живою. Саме так характеризується вода з хорошого гірського джерела, але ось тільки пити в нашому випадку її треба гарячою, щоб змусила пропотіти, а значить вивести токсини з потом. Звичайно, зараз в мегаполісах важко знайти таку воду, тому ідеальний варіант використовувати Корал-Майн і H-500, які фільтровану воду роблять живою.

До натуральних продуктів харчування додати:

Коензим Q-10 - це кофермент, який організовує захист на рівні клітини.
Омега 3/60 - енергетичний клітинний захист.
Листя чорного горіха, Кора мурашиного дерева із селеном - комплексні продукти, які захистять ваш організм, надаючи противірусний і антибактеріальний ефект. Сільвер-Макс - водний розчин колоїдного срібла, знижує репродукцію вірусу.
Вітамін Е - антиоксидант.
Фолієва кислота - вітамін групи В, нормалізує обмін речовин.
Корал Котячий кіготь, Жир печінки акули - підтримка імунітету.
І зруйнувати тканину можна тільки ферментами - Асимілятор, Папая.

Головне, що це все має бути одночасно!

Тобто жінка починає позитивно мислити, пити хорошу воду в достатній кількості, переходить на натуральну їжу, одночасно проводить антибактеріальну-противірусну терапію, додає Клітинне живлення, Вітаміни та мінерали, антиоксиданти. В цьому випадку можна з упевненістю сказати, що ця жінка на правильному шляху, шляху одужання.

У висновку хотілося б ще раз відзначити, що мастопатія - це не просто захворювання молочної залози. Це потужний бактеріально-імунний гормональний процес неблагополуччя жіночого організму, коли удар йде по самому слабкому, делікатному органу і варто задуматися про нього вже зараз.

Бережіть себе, милі дами!

Olga Kamenskikh
Автор: OLGA KAMENSKIKH
17.02.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Як перемогти безпліддя
Як перемогти безпліддяКраїни, де можна придбати продукти Coral Club