ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Симптоми і методи очищення від опісторхозу, сибірська двуустка, opisthorchis felineus, котяча двуустка, опісторхоз, опісторхо

СИМПТОМИ І МЕТОДИ ОЧИЩЕННЯ ВІД ОПІСТОРХОЗУ
За статистикою ВООЗ кожна людина на нашій планеті протягом всього свого життя стикається з хворобою під назвою паразити. Це стосується в основному дітей, які контактують з тваринами, беруть брудні предмети і руки в рот.

Ні для кого не секрет, що паразити шкодять нашому здоров'ю і їх більше 250 найменувань. Найбільш небезпечними з них вважаються опісторхи, або по-науковому ще їх називають котячою сибірською двоусткою. Зараження відбувається в основному через вживання в їжу інфікованої двоусткою риби.

Ось деякі симптоми, за якими можна визначити, що в людині оселився опісторх:


Болі в правому підребер'ї, нудота, блювота, запаморочення, рясне слиновиділення.
Слабкість, частий головний біль, збільшена і болюча печінка.

Якщо не вживати ніяких заходів щодо усунення паразита, то в організмі людини він може прожити від 20 до 40 років. Тільки уявіть, що черв'як-довгожитель щодня їсть вашу печінку. На вигляд, це маленький черв'ячок завдовжки від 4 до 13 мм, мешкає в печінці або підшлунковій залозі. Крім цього, відкладає яйця, і виявити його в аналізах калу дуже важко.

Наслідки для людини можуть бути дуже сумними. Починає страждати нервова система, і найнеприємніше знижується імунітет. На фоні цього, процвітають такі страшні захворювання, як епілепсія, діабет, алергія, гастрит, а також онкологія.

Існують програми для профілактики опісторхозу. Пам'ятайте! При хронічних захворюваннях мінімальним профілактичним курсом в 21 день, не обійтися. Має сенс повторювати до повного лікування, а в проміжках між курсами відновлювати мікрофлору кишечника за допомогою корисних бактерій. Щоб швидше позбавити організм від опісторхів, приймайте жовчогінні і м'які проносні засоби.

Програма для лікування опісторхозу (схема препаратів складається індивідуально):


Корал Детокс (знімає інтоксикацію, виводить шлаки і токсини з організму) плюс протипаразитарні препарати.
ОпіСтоп є потужним протипаразитарним засобом від опісторхів і лямблій. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, знімає запальні процеси, такі як гастрит, коліт, панкреатит, холецистит, нормалізує обмін речовин. Пити по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
Корал Чорний горіх вважається протипаразитарним засобом, багатим на поліфеноли, органічні кислоти і вітаміни. Знімає запалення в шлунково-кишковому тракті, надає легкий проносний ефект, містить багато вітаміну С. Його зазвичай рекомендують літнім людям і дітям. Пити по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
Парафайт працює проти лямблій, гостриків, аскарид і інших паразитів, підсилює перистальтику кишечника, покращує травлення і роботу шлунково-кишкового тракту. Пити по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
КМД з мате, є природним антибіотиком проти грибів, вірусів і патогенної мікрофлори. Ефективна проти стафілокока, стрептокока, грибів, вірусів і патогенної флори. Пити по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
Часник регулює роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує рівень холестерину, підвищує імунітет, виводить шлаки і токсини. Пити по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Каскара Саграда, є м'яким проносним, прискорює процес позбавлення від паразитів через кишечник. Пити по 2 капсули після 6 години вечора.
Порошок Коло-Вада Мікс знімає інтоксикацію. Пити перед сном на голодний шлунок. Розводити в склянці холодної води.

Програма Здоровий кишечник добре поєднується з Опістоп - це варіант прийому препаратів другого місяця. Протягом усього періоду лікування опісторхозу для відновлення функції печінки, рекомендується пити чай ФанДетокс і Корал Лецитин.

Очисна програма Коло-Вада Плюс рекомендується на 2-3 місяць терапії опісторхозу, в поєднанні з чаєм ФанДетокс.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
02.06.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Oчищення і детоксикація
Oчищення і детоксикація
Як підібрати програму очищення від паразитів
Як підібрати програму очищення від паразитів
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Очищення печінки від токсинів
Очищення печінки від токсинів
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротися
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Як очистити організм від шлаків і токсинів
Як очистити організм від шлаків і токсинів