ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Схуднення без дієт з коктейлем «Тануча вага», коктейль тающий вага, схуднення, коктейлі для схуднення, коктейль для схуднення

СХУДНЕННЯ БЕЗ ДІЄТ З КОКТЕЙЛЕМ «ТАНУЧА ВАГА»
У всьому світі фахівці з харчування б'ють на сполох. Проблемою надмірної ваги, а також ожирінням страждають не тільки дорослі, а й діти. Причому не тільки в високорозвинених країнах. В Індії, наприклад 10% товстунів, в Китаї 15%, Росія теж не відстає - набирає вагу.

Наведу кілька чинників розвитку ожиріння:


Глобальна зміна характеру харчування в бік підвищеного споживання продуктів харчування з високим вмістом жирів, цукрів і низьким вмістом вітамінів, мінералів і клітковини. Масштабне вживання фаст-фуду і мертвої їжі, що містить штучні консерванти, ароматизатори та барвники.
Тенденція до зниження фізичної активності, в зв'язку з сидячим способом життя. Вийшов з дому, сів у машину. Вийшов з машини, сів за комп'ютер на роботі. Вийшов з роботи, сів в машину, приїхав додому, ліг на диван.

Проблема зайвої ваги страшна не естетичними дефектами і низькою самооцінкою, а наслідками у вигляді серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, безпліддя, захворюваннями суглобів і так далі.

Коктейль Тануча вага від Coral Club в комплексі з Концепцією здоров'я, правильним харчуванням і фізичними навантаженнями дозволяє знизити вагу на 10-15 кг за 2-3 місяці.

Слім бай Слім - принципово революційний продукт! Завдяки унікальному рослинному складу (гарцинія камбоджійська, інулін, ягоди годжі, хурма), йдуть не тільки зайві кілограми, але і оздоровлюються серце, судини, печінка, поліпшується стан шкіри і волосся. Одночасно йде очищення організму, знижується апетит і блокується бажання до солодкого.

Слім бай Слім (30 стіків)

Корал Карнітин - це амінокислота (енергетик), розщеплює жир, вирішує проблеми з міокарда, підвищує фізичну витривалість і розумову активність. За властивостями він близький до вітамінів групи В, є потужним антиоксидантом.

Корал Карнітин (180 капсул)

Лімфлоу - рослинний комплекс (вишня, чорна смородина, петрушка, гібіскус), він оптимізує лімфодренаж, зміцнює судини, розріджує кров, розсмоктує тромби.

ЛімФлоу (90 капсул)

Рецепт коктейлю Тануча вага:


Слім бай Слім 1 пакетик.
Корал Карнітин 2 капсули.
Лімфлоу 1 капсула.

Висипаємо в гарячу воду і п'ємо, два рази на день, вранці після сніданку і ввечері перед сном.
Курс від 1 до 3 місяців.

Вибір за вами! Худніть на здоров'я і з користю для здоров'я!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
03.03.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

В чому причина зайвої ваги
В чому причина зайвої ваги
Правильне харчування і схуднення
Правильне харчування і схуднення
Відновити метаболізм - ​​нормалізувати вагу
Відновити метаболізм - ​​нормалізувати вагу