ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Унікальний столітник у вашій аптечці, aloe

УНІКАЛЬНИЙ СТОЛІТНИК У ВАШІЙ АПТЕЧЦІ
Скажіть, хто з вас пам'ятає бабусин алое на вікні? У найважчі дні ця квітка рятувала багатьох від опіків і фурункулів, лікувала кашель, її пили для підвищення імунітету.

Як ви думаєте, в чому сила цієї чарівної рослини? Вся справа в хімічному складі цієї унікальної рослини: алое містить близько 250 найменувань корисних для організму речовин.

До складу Алое входять вітаміни групи А, С, Е і В, складні ефірні масла, фітонциди, моносахариди, глікозиди і багато, багато корисного для організму людини.

Алое застосовують при серйозних захворюваннях серцево-судинної і нервової систем, для підвищення імунітету, а також вирішення проблем, пов'язаних зі шкірою, хворобами очей і шлунково-кишковим трактом.

Маючи багатющий склад і будучи невибагливим в розведенні, квітка Алое може бути небезпечною. Наприклад, якщо застосовувати для внутрішнього лікування шкірку, то можна спровокувати онкологію. А домашні ліки, які робляться на меді і червоному вині, є сильним алергеном.

Саме тому для безпечного і ефективного використання була створена біологічно активна добавка Aloemannan, до складу якого додані насіння льону, лецитин і кальцій.

Алоеманан (60 капсул)

Такий квартет надає обволікаючу і легку послаблюючу дію, а фітонциди, що містяться в льняному сім'ї, підтримують гормональний фон, запобігаючи серйозним захворюванням. Lecithin бере участь в ліпідному обміні, захищаючи печінку від жирового переродження.

Продукт Aloemannan застосовують при гастритах і коліті, виразкових захворюваннях шлунка і дванадцятипалої кишки, хвороби Крона, порушення функцій печінки, має ранозагоювальну, противогрибкову і антибактеріальну дію.

Будьте здорові!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
26.12.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71