ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення функції нирок, відновлення нирок

ВІДНОВЛЕННЯ ФУНКЦІЇ НИРОК
Нирки - одна з основних систем організму, що забезпечує очищення крові від продуктів життєдіяльності. Вони є біологічним фільтром і працюють в дуже напруженому режимі. Кожну хвилину очищають 1,6 літрів крові.

Наш спосіб життя часто сприяє перевантаженню роботи нирок, в результаті вони частіше за всіх інших органів хворіють. Тому їм, в першу чергу, необхідно забезпечити оптимальні умови для функціонування.

Якщо ви переїдаїте, п'єте алкоголь у великих кількостях, не дотримуєтесь режим сну і відпочинку, не п'єте чисту воду, то вам періодично потрібно проводити відновлення функції нирок і печінки, так як вони завжди йдуть в одній зв'язці. Більш детальна інформація на сторінці Програма відновлення роботи нирок.

Хронічне захворювання нирок викликає цукровий діабет і високий кров'яний тиск. Діабет - це високий рівень цукру в крові, це призводить до пошкодження багатьох органів в організмі, в тому числі нирок і серця, а також кровоносних судин очей.
Високий кров'яний тиск, або по іншому гіпертонія, виникає, коли тиск крові на стінки кровоносних судин збільшується.

ІНШІ ЗАХВОРЮВАННЯ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА РОБОТУ НИРОКH


Гломерулонефрит, викликає запалення і пошкодження фільтрації нирок.
Спадкові захворювання, такі як полікістоз нирок, це утворення великих кіст в нирках, призводить до пошкодження навколишніх тканин.
Вовчак та інші захворювання, впливають на імунну систему організму.
Камені в нирках і пухлини призводять до збільшення передміхурової залози у чоловіків.
Інфекції сечовивідних шляхів.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ НИРОК


втома, немає енергії;
поганий апетит;
проблеми зі сном;
м'язові судоми в нічний час;
набряки ніг і щиколоток;
набряки навколо очей, особливо в першій половині дня;
сухий свербіж шкіри;
часте сечовипускання, особливо в нічний час.

Захворюваннями нирок найчастіше страждають жінки, це пояснюється особливостями будови їх організму. У чоловіків захворювання нирок зазвичай запущені і важко піддаються лікуванню і відновленню.

При перенесених на ногах інфекційних та вірусних захворюваннях вогнища інфекції залишаються в організмі, потрапляють в кров, потім в нирки і там відбувається фізіологічна очищення потоків. При цьому, мікроорганізми частіше затримуються в паренхімі нирок або в лоханках і можуть викликати запальні процеси з серйозними наслідками.

Для відновлення функції нирок, дотримуйтеся режиму харчування і сну, постійно намагайтеся підтримувати і зміцнювати свій імунітет, більш детально читайте на сторінці Програма зміцнення імунітету.

Виключіть продукти, в яких міститься у великій кількості щавлеві кислоти, не виснажуйте себе дієтами і голодуванням, тримайте ноги і поперек в теплі, намагайтеся не переохолоджуватися, пийте більше слаболужної Живої води.
Виключіть алкоголь, в тому числі пиво і безалкогольні коктейлі, не їжте багато м'яса, так як білок не накопичується в організмі, як жир, тому зайвий білок виводиться через нирки, що збільшує навантаження на них, якщо ж нирки не справляються з цим навантаженням, то в них можуть утворюватися камені.

Їжте більше зелені петрушки, селери, кропу. Пийте трав'яні і суничні настої, влітку їжте суницю, солодкий перець, капусту, огірки, кавун, диню, гарбуз, рибу, журавлину.

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
20.12.2016
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану сечовидільної системи
Тест стану сечовидільної системи
Відновлення роботи нирок
Відновлення роботи нирок