ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення після хіміотерапії, відновлення після хіміотерапії при онкології, домашнє відновлення після хіміотерапії, відновл

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ХІМІОТЕРАПІЇ
Онкологічний діагноз для хворих звучить, наче вирок, але не всі злоякісні пухлини призводять до смерті. Ваше здоров'я у ваших руках, в ваших інтересах піклуватися про нього. Щоб знизити ризик багатьох захворювань, а також раку постійно стежте за своїм імунітетом, адже він перший помічник вашого здоров'я.

А тепер, хочу розповісти вам мою страшну історію, пов'язану з діагнозом рак. Крик душі так сказати. Я точно знаю, що я не одна така, і що моя розповідь комусь можливо врятує життя.

Все почалося навесні 2016 року, коли я не змогла впоратися зі стресовою ситуацією. У підсумку, лікарі, лікарня. Мені був поставлений страшний діагноз онкологія 2 стадії. Чесно скажу з кабінету лікаря вийшла в напівнепритомності, ноги підкошувалися. Хвилин 30 плакала, не могла заспокоїтися. День пройшов, як в тумані. Знала одне, безвихідних ситуацій не буває. Надія в душі залишалася.

Запропонували операцію мастектомію. Тільки зараз розумію, що операція в цілому проблему не вирішує. І весь кошмар тільки починався. Хіміотерапія шість місяців поспіль. Не буду писати весь жах пережитого, тому що багато хто теж через це пройшов. Розуміла одне, що весь організм руйнується з кожним місяцем, і потрібно було щось робити. Під час хіміотерапії почалася жахлива депресія. Відчувала, що «згораю» заживо, помирають не тільки ракові, але і здорові клітини. Імунітет був на нулі.

Мені пощастило, що поруч зі мною був мій дорогий і коханий чоловік Андрій. Він всіляко мене підтримував, перечитав масу інформації, не знаючи того, що він вже має унікальні продукти, за допомогою яких можна відновити своє здоров'я. Протягом року він був споживачем продукції Coral Club. Порадившись з фахівцями компанії, замість гормональних таблеток, мені склали програму відновлення після хіміотерапії:

Жива вода Coral Mine, при вживанні якої створюється слаболужне середовище.
H-500, створює лужне середовище, бореться з вільними радикалами, збагачує клітини киснем.

Ці два продукти необхідно приймати через 15-20 хвилин після хіміотерапії, для очищення крові від отрут і токсинів.

Жир печінки акули, допомагає відновити імунітет після перенесених операцій.
Корал Люцерна, збагачує мінералами, очищає кров.
Омега 3/60, джерело ПНЖК і вітаміну Е.
Селен, мікроелемент необхідний для захисту від вільних радикалів, здоров'я волосся і нігтів.
Спіруліна, це рослинний білок, заповнює вітамінну і мінеральну недостатність, корисний в момент відновлення, покращує обмінні процеси, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.
ФанДетокс, це унікальний чай знімає інтоксикацію, нудоту, запаморочення. Розщеплює токсини, покращує метаболізм.
Корал Детокс, це комплекс, який захищає клітини від ушкодження токсинами, допомагає печінці впоратися з функцією очищення.
Кальцій Меджик, заповнює дефіцит кальцію, зміцнює кісткову і м'язову тканину, сприяє відновленню організму після операцій.
Корал Цинк, бере участь в обміні речовин, бере участь в діленні клітин і формуванні імунітету, регулює процес кровотворення.
МСМ, відновлює склад волосся, шкіри, підтримує суглоби, зв'язки.

Пройшла я шість хіміотерапій, як не дивно волосся на голові не випало, а показники крові були хорошими. Багато хто може сперечатися і говорити, що так не буває, БАД не лікує. Я хочу сказати, що у кожного своя думка, і я поважаю думку інших. Я лише ділюся з вами своїми хорошими результатами. Скажу чесно, беручи продукцію, боялася сказати про це лікарям. Так як вони призначали ліки і гормони, а я ігнорувала. Відмінний результат не змусив себе чекати.

Коли лікар запитав мене що я п'ю, і як проходить відновлення після хіміотерапії? Я розповіла про продукцію компанії Coral Club, на що лікар сильно здивувався. На сьогоднішній день у мене найкращий результат по хіміотерапії. Як сказав мій лікар, я побила рекорд по гарним показникам. Бажаю всім здоров'я, добра, процвітання і успіхів!

Буду рада допомогти людям, хто потрапив в таку ж ситуацію, як і я.

Svetlana Grigoreva
Автор: SVETLANA GRIGOREVA
02.05.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71