ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення тонусу при депресіях, депресія, депресія симптоми, як вийти з депресії, ознаки депресії, лікування депресії, депр

ВІДНОВЛЕННЯ ТОНУСУ ПРИ ДЕПРЕСІЯХ
Депресія - це досить серйозне захворювання, яке супроводжується стражданнями, стресом. Відновитися досить нелегко.
Найважче, що ви не знаєте коли почнеться процес одужання.

Припустимо, ви зламали руку, лікар призначив лікування і сказав приблизно скільки тижнів буде потрібно на відновлення. На жаль, з депресією не так. Кожна людина індивідуальна. Хтось приходить в себе через кілька тижнів, а хтось роками бореться з цим станом.

Якщо ви перебуваєте в депресії протягом тривалого часу, то вам буде важко згадати стан радості і щастя, і потрібен довгий час на реабілітацію.

ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТОНУСУ ПРИ ДЕПРЕСІЇ

Для поліпшення роботи всіх органів і систем необхідно щодня пити мінеральну композицію Coral-Mine. Це фільтр-пакетик, в складі якого подрібнений природний корал. Він збагачує воду мінералами, кальцієм в іонної формі. Приймати 1 пакет-саше на 1,5 літра чистої негазованої води.

Для поліпшення настрою, зняття депресії, профілактики інсульту та поліпшення стану шкіри організму необхідна Фолієва кислота (вітамін В9). Приймати по 2 таблетки 2 рази на день.

Для підвищення витривалості, зняття втоми, зміцнення пам'яті та уваги необхідний Корал Лецитин. Приймати по 2 капсули 2 рази на день після їжі.

Для роботи нервової системи, в якості заспокійливого і антидепресанту радимо Грифонію (в її складі серотонін - гормон щастя). Вона покращує пам'ять, нормалізує сон і настрій, бере участь в синтезі мелатоніну. Приймати за 30 хвилин до їжі по 2 капсули 2 рази на день.

Для поліпшення працездатності, а також зору, серцево-судинної системи, обміну речовин рекомендуємо Корал Таурин. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день.

При стресах в організмі втрачається кальцій. Для підтримки роботи серця, нервової системи, рекомендуємо Ca-Mg Комплекс. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.

Для витривалості і активної життєдіяльності та захисту від передчасного старіння, пропонуємо антиоксидант Н-500. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
21.06.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану нервової системи
Тест стану нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club