ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення тонусу при депресіях, депресія, депресія симптоми, як вийти з депресії, ознаки депресії, лікування депресії, депр

ВІДНОВЛЕННЯ ТОНУСУ ПРИ ДЕПРЕСІЯХ
Депресія - це досить серйозне захворювання, яке супроводжується стражданнями, стресом. Відновитися досить нелегко.
Найважче, що ви не знаєте коли почнеться процес одужання.

Припустимо, ви зламали руку, лікар призначив лікування і сказав приблизно скільки тижнів буде потрібно на відновлення. На жаль, з депресією не так. Кожна людина індивідуальна. Хтось приходить в себе через кілька тижнів, а хтось роками бореться з цим станом.

Якщо ви перебуваєте в депресії протягом тривалого часу, то вам буде важко згадати стан радості і щастя, і потрібен довгий час на реабілітацію.

ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТОНУСУ ПРИ ДЕПРЕСІЇ


Для поліпшення роботи всіх органів і систем необхідно щодня пити мінеральну композицію Coral-Mine. Це фільтр-пакетик, в складі якого подрібнений природний корал. Він збагачує воду мінералами, кальцієм в іонної формі. Приймати 1 пакет-саше на 1,5 літра чистої негазованої води.

Корал-Майн (30 пакетів)

Для поліпшення настрою, зняття депресії, профілактики інсульту та поліпшення стану шкіри організму необхідна Фолієва кислота (вітамін В9). Приймати по 2 таблетки 2 рази на день.

Фолієва кислота (100 таблеток)

Для підвищення витривалості, зняття втоми, зміцнення пам'яті та уваги необхідний Корал Лецитин. Приймати по 2 капсули 2 рази на день після їжі.

Корал Лецитин (120 капсул)

Для роботи нервової системи, в якості заспокійливого і антидепресанту радимо Грифонію (в її складі серотонін - гормон щастя). Вона покращує пам'ять, нормалізує сон і настрій, бере участь в синтезі мелатоніну. Приймати за 30 хвилин до їжі по 2 капсули 2 рази на день.

Грифонія (60 капсул)

Для поліпшення працездатності, а також зору, серцево-судинної системи, обміну речовин рекомендуємо Корал Таурин. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день.

Корал Таурин (60 капсул)

При стресах в організмі втрачається кальцій. Для підтримки роботи серця, нервової системи, рекомендуємо Ca-Mg Комплекс. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.

Ca-Mg Комплекс (90 таблеток)

Для витривалості і активної життєдіяльності та захисту від передчасного старіння, пропонуємо антиоксидант Н-500. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.

H-500 (120 капсул)

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
21.06.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану нервової системи
Тест стану нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системи