ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Вітамін D3 при вірусних захворюваннях і COVID-19, covid 19, інфекція covid 19, коронавірусна інфекція covid 19, нова коронаві

ВІТАМІН D3 ПРИ ВІРУСНИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ І COVID-19
Як допомогти собі, рідним і близьким у боротьбі з вірусними інфекціями, в тому числі і з COVID-19? Тема дуже важлива, яка хвилює світову спільноту.

Було проведено цілий ряд досліджень, який вказав на важливу причину ослаблення імунної системи в період загострення захворювань.

Низький рівень вітаміну D3 - найважливіший аспект, на який необхідно звернути увагу.

Всім відома залежність розвитку кістково-м'язової системи від рівня прогормона D3, розвиток такого захворювання як рахіт. Страждали від нестачі вітаміну Д3 навіть африканські народи, де сонце круглий рік.

Кількість вітаміну Д в організмі залежить не тільки від географічного положення країни, а й від кольору шкіри, від застосування захисних кремів, від чистоти і працездатності печінки.

Вітамін D3 є регулятором в засвоєнні кальцію, магнію, фосфору, покращує пам'ять, швидкість реакції, зір, слух, впливає на когнітивні функції мозку. Але крім цих функцій вітамін Д впливає на синтез білків, зміцнюючи імунітет і зменшуючи ймовірність інфекційних захворювань.

Так невже, раніше про це не знали лікарі? Питання залишається відкритим. Головна причина на яку необхідно звернути увагу - вплив вітаміну Д на серцево-судинну систему і розрідження крові. Необхідно рятувати людей від тромбозу, що випливає з COVID-19.

Здатність вітаміну D3 відновлювати альвеоли легенів - ще одна причина почати вживати вітамін Д задовго до пандемії або будь-якого іншого вірусного захворювання.

Як виявилося вітамін Д3 здатний знижувати ризик онкологічних захворювань та цукрового діабету.

Якщо у вашому аналізі крові дуже низький вміст вітаміну Д3, ви повинні знати, що прийом повинен бути відповідно до рекомендованих доз. Найбезпечніший варіант для організму - це профілактична доза 1000 одиниць для дорослих і 500 для дітей.

Вибираючи Ліпосомальний Вітамін Д3, можна уникнути втрат і не турбуватися про додаткові вітаміни для жиророзчинного гормону D3.

Якщо ви хочете підготуватися до чергової хвилі ГРВІ / ГРЗ, то перш за все необхідний правильний прийом вітаміну Д3. Ваш імунітет скаже велике спасибі і відплатить вам добрим здоров'ям!

Nonna Gladkikh
Автор: NONNA GLADKIKH
28.09.2020
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану імунної системи
Тест стану імунної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club