ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як підібрати програму очищення від паразитів, очищення від паразитів, очищення організму від паразитів, очищення від паразиті

ЯК ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ ОЧИЩЕННЯ ВІД ПАРАЗИТІВ
Багато людей дуже охайні, і вони стверджують, що не мають гельмінтів в своєму кишечнику. Хотілося б поправити - паразитів не може бути тільки в тому випадку, якщо людина з належною періодичністю займається очищенням організму.

Залежно від активності і навіть від пори року, небезпека глистових інвазій підвищується. Наприклад, більш схильні до зараження - садівники, мисливці, рибалки, власники домашніх тварин, а також діти, які відвідують навчальні та дошкільні заклади.

Якщо у вас з'явилася нездорова худоба або, навпаки, зайва вага, темні кола під очима, алергія, висипання на шкірі, скрегіт зубами уві сні, неприємний запах з рота, то однією з причин може бути наявність паразитів в організмі. Здуття і аномальний метеоризм, ненормальний стілець, нудота, а також кашель,що не піддається лікуванню - вагомі причини для відвідування лікаря-паразитолога.

очищення від паразитів

Залежно від ступеня зараження паразитами, лікар робить призначення. Це можуть бути антибіотики, трави і народні засоби, очисні клізми.

Якщо говорити про клізми, то вони є найбільш безпечними, але менш ефективними з усіх способів лікування, так як період регенерації гельмінтів 21 день і вище.

Прийом антибіотиків не є безпечним для організму, так як всі антибіотики мають побічні ефекти, які пригнічують функції кишечника, пригнічують корисну флору. Курс антибіотиків необхідно пропити в разі виявлення розвитку лімфаденіту, міграції гельмінтів в бронхи і мозок, абсцес печінки на тлі глистової інвазії.

Різноманітність рослинної продукції дуже велика, тому давайте розберемося разом. Відомо, що гарбузове насіння, дуже багате вітамінами і мінералами, майже не має протипоказань, окрім ожиріння. Але діють лише на один вид гельмінтів!

Часник - прекрасний помічник у боротьбі з паразитами. Для отримання результату, потрібно з'їдати кілька головок часнику в день. Є спосіб краще - Екстракт часнику від Coral Club. В одній капсулі міститься активних речовин стільки, скільки в цілій голівці.

Паразитів понад 250 різновидів. Для комплексного підходу ми пропонуємо - Парафайт. Він складається з 12 трав і впливає на різні групи гельмінтів і найпростіших - лямблії наприклад. Для дітей до 3-х років рекомендуємо придбати Корал чорний горіх.

При наявності опісторхів або токсокар високоефективний - ОпіСтоп. Вище вказані продукти мають міжнародні сертифікати якості GMP, продаються в офісах продажів компанії.

Наш організм вимагає кілька простих дій: напоїти, почистити, нагодувати і захистити. Саме від цих простих кроків залежить здоров'я людини.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
10.07.2020
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Oчищення і детоксикація
Oчищення і детоксикація
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Очищення печінки від токсинів
Очищення печінки від токсинів
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротися
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Система очищення організму - це перший крок до здоров'я
Як очистити організм від шлаків і токсинів
Як очистити організм від шлаків і токсинів