ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як повернути зір, як поліпшити зір, як поліпшити зір в домашніх умовах, чи можна поліпшити зір, як поліпшити зір при короткоз

ЯК ПОВЕРНУТИ ЗІР
Зараз такий час, що для допомоги тим, хто погано бачить, є маса різних способів і пристосувань для того, щоб краще бачити, але не поліпшити свій зір. Начебто чуються фрази як схожі, але смисли я маю на увазі різні.

Для того, щоб бачити краще, можна надіти окуляри, контактні лінзи, зробити операцію по корекції зору - на ринку повно пропозицій, встигай гроші платити.
Поліпшити ж зір - це відновити функції очей, як органів і бачити добре без окулярів, лінз та іншого, тобто - виправити зір.
Як повернути зір, які існують проблеми із зором і чому? Давайте спробуємо розібратися з основними проблемами, що стосуються очей і зору.

ПРОБЛЕМИ З ОЧИМА І ЗОРОМ


Короткозорість. Поблизу бачите добре, а далеко погано. У медицині має назву Міопія.
Далекозорість. Далеко бачите прекрасно, а близько - погано. У медицині - Гіперметропія.
Косоокістю вважається зміщення одного або обох очей з центральної осі і очі дивляться в різні боки.
Астигматизм. Око несиметричне, уявіть повітряну кульку, яку стиснули з декількох сторін, і вона не рівна. При такому випадку зображення буде розмитим.
Катаракта. Помутніння кришталика, і ви бачите, як в тумані.
Глаукома. Відбувається підвищення усередині очного тиску, що призводить до погіршення і втрати зору.

Це я описав коротко, щоб ви могли зрозуміти, про що йде мова в тому чи іншому випадку. Що ж найчастіше в нашому способі життя є причиною погіршення зору?

ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ ВТРАТИ ЗОРУ


Травми очей, також до пологів, під час пологів.
Напруження в м'язах і психологічні перенапруги.
Відхилення від норми (закислення, інтоксикація).
Неправильний спосіб життя і відпочинок.
Брудний, зашлакований організм.
Випробування страху, болю і переляку.
Стримування емоцій і сліз.
Щоб розібратися у всіх причинах і виявити всі тонкі взаємозв'язки, потрібно дуже багато часу. Можна скористатися вже зробленими дослідженнями і використовувати їх з користю для себе. І тоді цілком реально відновити зір в домашніх умовах.

На початку 20 століття американський офтальмолог Вільям Бейтс присвятив 30 років тому, щоб вивчити роботу людського ока і розібратися в причинах проблем з очима і зором. Він і створив систему відновлення зору, яка лежить в основі багатьох методик.

Безперечно, в наш час набагато більше факторів, що негативно впливають на ваш зір. Це телевізори і комп'ютери, мобільні пристрої і погана екологія. І все ж є можливість вирішити питання зі своїми очима, варто дуже захотіти і почати щось робити.

Метод Бейтса по відновленню зору коротко звучить так: напружені м'язи очей розслабити, ослаблені - натренувати.

У цій статті я хочу поділитися своїм досвідом. Як мені вдалося відновити зір, і що я роблю регулярно, щоб добре бачити без окулярів.

Ближче до 50 років у мене почав погіршуватися зір, я став гірше бачити тексти в книгах і на моніторі комп'ютера, в телефоні цифри почали розпливатися, в загальному, далекозорість повільно наступала. Мене не влаштовувало це, і я став шукати способи, як відновити зір в домашніх умовах самостійно. Знайшов кілька відео в інтернеті і спробував - поліпшень не було. Тоді я пройшов тренінг і навчання по Жданову В. Г. (який заснований на методі У. Бейтса і Г.А. Шичко) і почав практикувати.

Свій зір я відновив і запустив свій тренінг щодо поліпшення зору, випустив кілька груп з прекрасними результатами і зараз постійно шукаю нові ефективні прийоми, які прискорюють процес відновлення і поліпшення зору.

Чому ж так мало використовується цей ефективний спосіб відновлення зору?


Це і фінансова сторона питання. Ринок окулярі, лінз, оправ, дорогих операцій величезний. Мало кому цікаво зменшувати свій прибуток, чи не так?
Відсталість медицини. Який лікар буде займатися з хворим роз'ясненням причин, гімнастикою і розслабленням очей, у нього на це просто немає часу!
Людина, а точніше сказати - лінь і зняття з себе відповідальності за свій зір, та й здоров'я в цілому.

В одній статті, звичайно, повністю розкрити все, що я даю на тренінгу, не вийде, але якісь корисності я опишу.

В першу чергу треба зрозуміти і усвідомити, що наш зір і здоров'я багато в чому залежить від того, який спосіб життя ми ведемо і розібратися з основними поняттями ЗСЖ, на допомогу тут Концепція здоров'я - це такий алгоритм повсякденних дій, що дозволяє бути здоровим, енергійним, активним і бадьорим. Коли це входить в звичку і стає природним - час на це особливо і не витрачається.

Отже, виходячи з принципу природного відновлення зору, який звучить: Розслаблення покращує зір, а тренування дозволяє бачити на будь-якій відстані переходимо до порад і рекомендацій.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПОЛІПШЕННЯ ЗОРУ


Давайте відпочинок своїм очам, особливо це важливо при роботі за комп'ютером, перегляді серіалів, тривалих переїздах за кермом і т.п.
Робіть гімнастику для очей, стежте за станом свого хребта
Дотримуйтесь здорового способу життя, пийте більше води (краще живої), тримайте в чистоті свій кишечник і годуєте свої клітини повноцінною їжею.
Робіть масаж активних точок голови та обличчя.

ТЕПЕР ТРОХИ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ОЧЕЙ


Відпочинок очам краще давати не тоді, коли вже очі сльозяться і вже втомилися, а заплановано і регулярно, у вигляді профілактики. Наприклад, поставити собі таймер на 1,5 - 2 години і по сигналу таймера перервати роботу і відпочити 5 - 10 хвилин. Це буде корисно не тільки для очей, а й для загального стану, до речі, працездатність тоді теж збільшиться і можна зробити набагато більше справ.

Нижче буде список вправ для розслаблення очей - без опису (на тренінгу по відновленню зору даються докладно).

Соляризація очей на сонці або на інше джерело світла (свічка, лампа).
Пальминг.
Легкі моргання.
Закривання очей.
Великі повороти (жгонка).
Ведмежі погойдування.
Подання чорного кольору (в пальмінг).
Приємні спогади (в пальмінг).
Жовтий, зелений колір розслаблюють, червоний збуджує, чорний пригнічує психіку.
Дивитися на живий вогонь, на воду і на те, як інші працюють.
Дивитися на абсолютно білий аркуш паперу, не бажаючи нічого бачити.

Гімнастику для очей, хребта і масаж краще і ефективніше показувати, а не описувати, тому що там є тонкощі і дрібниці, які має запам'ятати тіло, щоб потім правильно виконувати і застосовувати.

Про здоровий спосіб життя тут вже згадувалося - це одна з умов для того, щоб швидше відновити зір. До речі, відновити і поліпшити зір можна в будь-якому віці - головне, дотримуватися і виконувати прості принципи і робити це регулярно, тоді успіх неминучий! Перевірено на собі. З цим може впоратися будь-який, хто хоче бути здоровим, активним, довго жити і бачити світ своїми очима.

Aleksandr Kokorin
Автор: ALEKSANDR KOKORIN
24.08.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Причини погіршення зору
Причини погіршення зору