ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як позбутися головного болю, головний біль, таблетки від головного болю, сильний головний біль, причини головного болю, лікув

ЯК ПОЗБУТИСЯ ГОЛОВНОГО БОЛЮ
Як позбутися головного болю? З цією проблемою зустрічалась, мабуть, кожна друга людина. Нерідко головний біль погано знімається лікарськими препаратами, під час нападу з'являється відчуття нудоти, а також блювота. Лікуватися таблетками, значить не розібратися в причині захворювання, а лише прибрати на час симптом.

Причин виникнення головного болю декілька. Я вам розповім лише про деякі з них більш детально, а також підкажу, як можна позбутися від нього за допомогою рослинних продуктів.

Перша причина виникнення головного болю - критичні дні. Під час передменструального синдрому в організмі жінки затримується рідина, порушується водно-сольовий баланс, підвищується кількість естрогену, починають набрякати кінцівки, суглоби, тканини головного мозку. В результаті чого, з'являється ниючий, що тисне в тім'яній і потиличній області біль. Позбутися головного болю під час ПМС можна за допомогою природного продукту, який регулює мінеральний баланс, нормалізує роботу всіх органів і систем під назвою Корал-Майн.

Друга причина - стрес. Цей стан знайомий, як представницям слабкої статі, так і чоловікам. Емоційний сплеск, страх, тривога викликають звуження судин головного мозку, кисень не надходить в достатній кількості. Вирішити проблему можна створивши слаболужну середу в організмі за допомогою Корал-Майн і додати в раціон мінерали і вітаміни в достатній кількості, такі як Грифонія.

Третя причина - підвищений тиск. Головний біль виникає через густу кров, яка з трудом потрапляє в капіляри і нестачу кисню в клітинах мозку. Знизити кров'яний тиск вам допоможе фермент рослинного походження Асимілятор, а для стабільного надходження кисню до клітин головного мозку необхідно приймати Гінкго білоба.

Четверта причина - отруєння хімічними препаратами. Для цього необхідно очистити організм від токсинів і позбутися від головного болю за допомогою Корал-Майн і Корал Келп.

П'ята причина головного болю - отруєння алкогольними напоями. Для відновлення необхідно створити слаболужну середу за допомогою потужного антиоксиданту Н-500.

Шоста причина - недостатня кількість випитої води і дефіцит ферментів. Внаслідок чого, густіє кров і настає зневоднення. Що робити, запитаєте ви? Почніть пити правильну воду, в достатній кількості, додайте ферменти рослинного походження і завжди стежте за кислотно-лужним балансом в організмі.

Найбільш поширена причина головного болю - шийний остеохондроз, радикуліт та інші захворювання хребта, які часто супроводжуються головним болем.
Причин виникнення головного болю багато, головне вчасно виявити причину, потім приступати до її вирішення.

Tamara Grigoreva
Автор: TAMARA GRIGOREVA
25.12.2016
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71