ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як позбутися папілом, папиллома, papillo, вирус, папілома, вірус

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПАПІЛОМ
Вірус папіломи людини (ВПЛ) - одна з найпоширеніших інфекцій, яка передається від осіб до людини, найчастіше статевим шляхом через оральний, вагінальний або анальний секс. Це вірус, яким може інфікуватися кожен другий житель планети. Більшість інфікованих осіб навіть не мають на увазі, що є переносниками цієї страшної хвороби.

Інфікування також відбувається через рукостискання, одяг, неякісно оброблені інструменти в манікюрних салонах, поцілунки. Мама, як носій вірусу, може заразити дитину як при купанні, так і при обіймах. Також заразити можна і немовля, як під час вагітності, так і під час пологів.

Як же позбутися папілом, запитаєте ви? По-перше, перш ніж планувати вагітність бажано здати аналізи на ВПЛ, а потім пройти очищення разом з партнером. І запам'ятайте! Регулярно проходьте очищення організму. Більш детальна інформація на сторінці Очищення організму.

Вірус папіломи не завжди можна виявити. Можна прожити все життя і не знати, що саме ви є його носієм. Спровокувати ж хворобу можуть такі механізми, як низький імунітет, стреси, депресія або виснаження організму.

Імунітет перестає працювати на вас в тому випадку, якщо ви перенесли вірусні та бактеріальні захворювання, оперативні втручання, такі як введення внутрішньоматкової спіралі, аборти. Всі ці причини сприяють появі рецидивів папіломавірусу людини. Якщо ж ваш імунітет в порядку і ви постійно дбаєте про його зміцнення, зараження малоймовірно. Крім того, доведено, що при хорошому імунітеті через півроку можливе зникнення інфекції. Більш детальна інформація на сторінці Зміцнення імунітету.

Tanya Braun
Автор: TANYA BRAUN
02.12.2016
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71