ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як позбутися псоріазу, екземи та нейродерміту, псоріаз, псоріаз лікування, як лікувати псоріаз, псоріаз шкіри, засіб від псор

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПСОРІАЗУ, ЕКЗЕМИ ТА НЕЙРОДЕРМІТУ
До захворювань шкіри відносяться псоріаз, екзема, атопічний дерматит та інше. Всі вони вважаються важко виліковними. Так ось, щоб зрозуміти звідки ростуть ноги потрібно заглянути всередину організму і виявити причину. Якщо я вам скажу, що справа в кишечнику, багато хто з вас не повірять.

ДАВАЙТЕ ПОМІРКУЄМО


Припустимо, живе людина, харчується неправильно, стрес, п'є мало води або взагалі не п'є, практично не їсть клітковини (нестача ферментів), приймає антибіотики, рідко спорожняється. Все це призводить до того, що стінки товстого кишечника стоншуються, стають пористими.

Токсини, які кожен день накопичуються в нашому організмі, при здоровому ШКТ виходять з фекаліями. При запорах, вони проникають через пори в лімфатичну і кровоносну системи. Якщо печінка, нирки перевантажені, їм на допомогу приходить інший орган - шкіра.

ШЛУНКОВО-КИШКОВИЙ ТРАКТ


Відомий лікар Золтан Рона довів, що стоншений кишечник практично завжди веде свого господаря до аутоімунних захворювань. Тільки відновивши шлунково-кишковий тракт можна повністю позбавити шкірний покрив від таких захворювань, як псоріаз, екзема, нейродерміт або алергія.

Для того, щоб позбутися псоріазу необхідно усунути запалення шлунково-кишкового тракту, відновити стінки кишечника, інакше кажучи залатати пори. Додати в раціон харчування рослинні ферменти - Асимілятор або Папаю і найважливіше привести в лужний стан кров.

Є Ж ЛІКАР


Багато з вас прочитавши цю статтю подумають, а мені навіщо це знати? Є ж лікар, він вилікує. Повірте мені, навіть мінімум знань допоможе вам позбутися в рази швидше шкірних захворювань.

Шкіра, як і всі інші органи людини мають властивості відновлюватися. Коли людина здорова, вона відновлюється повністю протягом місяця. При псоріазі, нейродерміті і екземі шкіра намагається кожні 3-4 дні відновитися. Ваше завдання допомогти їй!

ДЛЯ ПОЧАТКУ


Ознайомтеся з дієтою при псоріазі і приступайте до наполегливого очищення кишечника, відновлення ферментації і мікрофлори.

ПРОПОНУЮ НАСТУПНУ ПРОГРАМУ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ШКІРИ


Очищаємо організм від токсинів з програмою Корал Детокс + до їжі за 30 хвилин приймаємо протигрибковий засіб - Сільвер Макс по одній чайній ложці 2 рази в день. За одну годину до сну в якості еубіотичної вечері готуємо коктейль Дейлі Делішес Хай Файбер (1 мірну ложку розчинити в 150 мл кисломолочного продукту або в склянці теплої води). Пити протягом місяця.
Продовжуємо пити Корал Детокс + Дейлі Делішес Хай Файбер і додаємо сюди ПараФайт. Пити по дві капсули двічі на день під час їжі.
Третій місяць Корал Детокс + Дейлі Делішес Хай Файбер + Кора Мурашиного дерева. Пити по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Очищаємо кишечник за допомогою Програми «Здоровий кишечник» (або Коло-Вада Плюс).
Після очищення відновлюємо мікрофлору кишечника і годуємо клітини: Корал Детокс + Дейлі Делішес Хай Файбер + Бі-Курунга + Корал Цинк + Селен + Жир печінки акули. Дану програму пити два місяці поспіль.

БАЖАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ


Для того, щоб отримати бажаний результат повторіть курс ще раз. Виключіть з раціону харчування рафінований цукор, дріжджовий хліб, білу муку і солодке.

Якщо продовжувати вести неправильний спосіб життя і не відновлювати знову організм, все це може призвести до серйозних наслідків - онкології.

Будьте здорові і любіть свій організм!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
18.12.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71