ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як приймати Coral-Mine, coral mine, coralmine, корал-майн, корал-мине, rjhfk-bfqy, rjhfk vfqy, rjhfkvfqy, корал майн, коралма

ЯК ПРИЙМАТИ CORAL-MINE
Хочете скинути зайву вагу, підняти імунітет, позбутися втоми, набряків або токсикозу. Приготуйте в домашніх умовах Живу воду з Coral-Mine. Її переваги в тому, що за 5-7 хвилин вода стає олужненою, легко засвоюваною, структурованою.

Корал-Майн (30 пакетів)

ЯК ПРИЙМАТИ CORAL-MINE


З ранку налити в глечик з кришкою, або в пляшечку 1,5 літра чистої бутильованої або фільтрованої води. Головне, щоб вона була не газована і не кип'ячена!
Кинути в обраний вами посуд 1 пакетик коралового кальцію, причому не треба розривати. Протягом 5-7 хвилин воду можна буде вживати.
Пити приблизно 1-2 склянки цієї води за півгодини до їжі і через 1,5 години після. Пам'ятайте! Лужною водою не можна запивати їжу! Бажано пити теплу, дрібними ковтками, протягом дня випивати всі 1,5 літра.
До кожного прийому їжі, приблизно за 20 хвилин пийте Живу воду.
Якщо ви не пили воду взагалі, або мало, то для початку почніть пити з 0,5 літра води, потихеньку збільшуючи до 1.5 літрів в день.

Для кожного з нас кількість води підбирається індивідуально. Якщо у вас немає проблем з серцем або нирками, то приблизно 30 мл води на кг ваги людини.

Приготовану Живу воду з Coral-Mine намагатися випивати протягом дня, так як на наступний день її біохімічні властивості знижуються.

Порада! Використані пакетики з кальцієм не викидайте, їх можна розводити вдруге. Для цього, кидаєте 3-5 пакетиків в 3 літрову банку, заливаєте водою і даєте пити своїм домашнім вихованцям, або поливаєте квіти. Лужне середовище підходить не всім квітам! Є кімнатні рослини, які можуть загинути від нього.

Coral-Mine є «Швидкою допомогою» при підвищеній температурі, різних отруєннях і болю. Для цього, розрізаєте пакетик, додаєте кораловий пісочок в склянку з гарячою водою, приблизно градусів 60 і п'єте разом з піском.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
02.04.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Водно-мінеральний баланс
Водно-мінеральний баланс
Як Жива вода впливає на організм
Як Жива вода впливає на організм
Підтримка водного балансу
Підтримка водного балансу