ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як виростити і відновити структуру волосся, як відновити волосся в домашніх умовах, кошти відновити волосся, чи можна віднови

ЯК ВИРОСТИТИ І ВІДНОВИТИ СТРУКТУРУ ВОЛОССЯ
Ще в минулому столітті жінки надавали великого значення красі свого волосся. Довгі і густі волосся були джерелом успіху і краси. Короткі і ламкі вважали смугою життєвих невдач.

В наш час, для неповторного стилю як жінки, так і чоловіки постійно роблять зі своїм волоссям різні маніпуляції від стрижок, фарбування, хімії, випрямлення, покриття лаком і іншими косметичними засобами.

Можна сказати, дістається волоссю по повній програмі! Благо, що організм має свої ресурси, яких вистачає на якийсь час утримати волосся на голові. Однак, ресурси закінчуються і волосся починає тьмяніти, випадати, а також покриватися сивиною завчасно.

Я пропоную, розглянути перевірену часом програму від випадання, ламкості і сухості волосся на основі натуральних препаратів. Крім цього, відповім як впливає на зростання і відновлення волосся клітинне харчування і нижче перерахую, що для цього необхідно організму.

Амінокислоти, їх всього 28. Пропоную на вибір: Комплекс амінокислот Протівіті або чудове джерело рослинного білка Спіруліна.
Мінерали і Мікроелементи - МСМ (Сірка), є важливим будівельним матеріалом для структури волосся, шкіри та нігтів, а також Корал Келп, джерело йоду і мінералів. Джерелами здоров'я волосся і шкіри також є Корал Цинк, Селен і Ca-Mg.
Вітаміни (А, В, С, Д, біотин) - Комплекс 24/7, він необхідний 24 години на добу і 7 днів на тиждень або аналогічний вітамінно-мінеральний комплекс Алтімейт.
Стимуляторами росту волосся є Н-500 і Коензим Q10 - це енергетичні субстрати, необхідні для життєдіяльності всіх клітин вашого організму.

Крім усього іншого кожній дорослій людині рекомендую 2 рази на рік проходити очищення від грибів.

Протигрибкова програма:


Кора мурашиного дерева, приймати по 1/3 рази.
Листя чорного горіха, приймати по 2/2 рази.
Сільвер Макс, 8 пшиків в рот 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.

Зволоження зсередини:


Слаболужна мінералізована Жива вода Coral Mine, питний режим - запорука блиску і здоров'я волосся.

Оптимізація процесів травлення:


Асимілятор або Дігістейбл, рослинні ферменти.
Супер-флора або Бі-Курунга. Корисна мікрофлора для кишечника.

Крім професійних засобів по догляду за волоссям, я вам рекомендую розглянути, як варіант - маску для волосся: протягом 10-15 днів на вологе волосся втирати сіль з мікрогідрином. Через 5-7 хвилин ретельно змити. Ця процедура чудово регенерує, живить шкіру, стимулюючи волосяні цибулини до зростання волосся.

Пройде зовсім небагато часу, волосся порадує вас своїм блиском і шиком, і вже жодна волосина не посміє покинути ваші розумні і красиві голови.

Сподобалася стаття, поділіться з друзями!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
28.02.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Користь ванн з морською сіллю
Користь ванн з морською сіллю
Шкіра, волосся та нігті
Шкіра, волосся та нігті
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Догляд за ротовою порожниною
Догляд за ротовою порожниною
Омолодження організму
Омолодження організму