ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як захистити себе від електромагнітного випромінювання, нейтроник, neitronik, електромагнітне випромінювання, випромінювання

ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ЕЛЕКТРОМАГНІТНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
За все треба платити і за витрати цивілізації теж! Подивіться навколо себе, в кожному будинку проведено інтернет, у кожного з нас є мобільний зв'язок, мікрохвильові печі СВЧ і інша техніка, яка негативно впливає на здоров'я людини! А чим ми кращі за тарганів або мишей? Їх популяції просто йдуть з дому, де з'являються дані пристрої з електромагнітним випромінюванням.

При випромінюванні на небезпечній відстані, у людини просто- напросто злипаються і деформуються еритроцити. Вони відповідають за перенесення і доставку до органів кисню. У підсумку, настає гіпоксія, а далі, руйнування мозкових тканин, згущення крові і утворення злоякісних пухлин.

Інститут Мозку і Інститут Захисту Навколишнього Середовища давно зацікавилися темою електромагнітного випромінювання. І у 2000 році головний конструктор, член-кореспондент громадської організації «Академія медико-технічних наук» Володимир Тюняєв розробив захист - Нейтроніки, які пройшли сертифікацію і найрізноманітніші атестаційні дослідження. Вони призначені для зниження напруженості електромагнітного поля всіх типів мобільних телефонів, моніторів комп'ютерів і телевізорів, ноутбуків, планшетів, роутерів, мікрохвильових печей. Працюють в діапазоні частот від 50 МГц.
Нейтронік
У порівнянні з іншими захисними засобами, Нейтроніки взаємодіють тільки з електромагнітним полем випромінювача, тобто телефону або мікрохвильовки і так далі. Для здоров'я людини абсолютно безпечні. Коли випромінювач вимкнений, Нейтронік нейтральний.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
27.08.2020
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ