ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як зберегти молодість і здоров, як зберегти молодість, як зберегти молодість і красу, як зберегти молодість після 40, способи

ЯК ЗБЕРЕГТИ МОЛОДІСТЬ І ЗДОРОВ
Більшість захворювань протікають з утворенням вільних радикалів. Вони руйнують клітинні мембрани, призводять до накопичення рідини в організмі, надлишку окислення клітинних мембран. Все це погіршує здоров'я і призводить до швидкого старіння.

Скажіть, хто з вас мріє надовго зберегти молодість, красу і здоров'я? Я думаю багато. Піклуючись про себе і своє здоров'я ви формуєте культуру цінного ставлення до життя.

Організм починаючи хворіти, намагається самостійно боротися з неприємностями, але його ресурси обмежені. Для надання допомоги організму, природа передбачила цілу систему захисту від вільних радикалів у вигляді ферментів і вітамінів.

Цю систему ми застосовуємо з народження, але з віком все це слабшає. Для цього, необхідно постійно підтримувати і підживлювати організм природними антиоксидантами. Це стає частиною життя кожної людини, особливо в мегаполісах, де багато автомобілів. Люди не помічають, що вихлопні гази - це кадмій, який відкладається в легенях, провокуючи купу різних захворювань.

Крім усього іншого, вільні радикали утворюються під впливом навколишнього середовища, куріння, радіації і побутової хімії. Щоб протистояти атакам вільних радикалів, ми пропонуємо вам розглянути унікальний продукт - Н-500. Продукт має противірусний і антибактеріальний захист. У складі знаходиться кремній.

H-500 (120 капсул)

Кремній необхідний:


Для зміцнення кісток. Якщо в організмі його не вистачає, це може призвести до остеопорозу.
Благотворно впливає на серцево-судинну систему, захищає організм від атеросклерозу.
Нормалізує обмін речовин, роботу головного мозку і нервової системи.
Стимулює імунітет, допомагає боротися з вірусами та інфекціями.
Якщо в організмі буде достатня кількість кремнію, ви зменшите кров'яний тиск, допоможете організму краще засвоювати мікроелементи. Захистіть себе від туберкульозу, цукрового діабету і багатьох інших страшних захворювань.
Кремній уповільнює процеси старіння в організмі, покращує структуру волосся, нігтів і шкіри.

Якщо все ще вагаєтесь, чи варто починати вживати антиоксиданти, дайте відповідь на наступні питання: чи бажаєте ви зміцнити здоров'я, уповільнити процеси старіння, підвищити тонус і енергію?

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
16.04.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Профілактика аутоімунних захворювань
Профілактика аутоімунних захворювань
Як зміцнити і зберегти здоров'я людей похилого віку
Як зміцнити і зберегти здоров'я людей похилого віку