ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як зберегти здоров'я школяра, здоров'я дітей, діти здоров'я розвиток, здоров'я дітей, зміцнення здоров'я дитини, збереження з

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я ШКОЛЯРА
Ось і закінчується черговий навчальний рік. Настає час іспитів. Багато відповідальних батьків вже підібрали своїм дітям нові навчальні заклади і мріють про відмінне закінчення чверті.

Для вас шановні батьки є хороша новина. Завдяки такій науці, як нутриціологія, можна позитивно вплинути на процес навчання. Нутриціологія - це наука про правильне клітинне харчування.

Давайте розберемося, що таке поведінка, пам'ять і вміння приймати рішення. Ви скажете, що це абсолютно різні сфери мислення, але, насправді це все робота головного мозку.

Якщо ви спостерігаєте у своєї дитини часту плаксивість, повільне мислення, гіперактивність, депресію, агресивність. Висновок один - нестача вітамінів і мінералів.

У сучасному світі ми наносимо величезної шкоди клітинам головного мозку, вбиваючи їх нітритами, нітратами, пестицидами, консервантами і електромагнітним випромінюванням від комп'ютерів, РК телевізорів і телефонів.

Щоб захистити себе і дитину, необхідно знати деякі аспекти:


Перше, необхідно дати нейронам всі необхідні речовини у вигляді збагачувачів харчування.
Друге, захистити клітини головного мозку від випромінювання і токсинів.

Головний мозок людини складається на 92% з води, не з соку, газованої води або чаю. Організм з даних напоїв з працею здобуває воду, витрачаючи на це колосальну кількість енергії. Навіщо ж все ускладнювати? Навчіть дитину пити воду. Наведу приклад: в одній зі шкіл Японії провели досвід, на кожну парту поставили пляшку з водою, яку діти могли пити в будь-який час. Підсумок: успішність підвищилася в два рази!

Хочу представити вашій увазі головний продукт нашої компанії - Жива вода Coral-Mine. На її засвоєння організм не витрачає енергію, і вона наближена до плазми крові. Міні-фільтр пакетик Coral-Mine олужнює воду, збагачує мінералами, а також кальцієм в іонної формі.

При дефіциті поліненасичених жирів у дітей спостерігається зайва вага, зниження імунітету і пам'яті. Багато батьків пам'ятають, що раніше як в школах, так і в дитячих садах всім дітям давали риб'ячий жир. Зараз же цього немає. Кораловий клуб пропонує для збагачення харчування Омегу 3/60. В одній капсулі цього продукту міститься 60% жиру з риб північних морів.

Крім двох вищезгаданих продуктів збережуть здоров'я школяра такі продукти:


Вітамін Е - розподіляє енергію, покращує метаболізм, пам'ять, настрій, підвищує імунітет, допомагає в розвитку росту дитини. Приймати по 1 капсулі в день.
Корал Лецитин - для поліпшення пам'яті і мозкової діяльності. Приймати до 6 капсул в день. Важливий для нормальної роботи нервової системи: покращує пам'ять і кмітливість, перешкоджає старінню клітин мозку, допомагає стабілізувати емоційний стан.
Тейсті Бі зі смаком лайма (вітаміни групи В). Даний продукт бере активну участь у виробленні енергії, дуже важливий для зору, роботи печінки, покращує синтез нервових закінчень клітин. Пити по 1 таблетці в день.

Останнім часом педагоги стурбовані агресивною поведінкою школярів, раніше такої агресії не спостерігалося. Однією з причин такої поведінки є низький вміст йоду в організмі. Він відповідає не тільки за такі реакції, як плаксивість, агресія або меланхолія, а також за пам'ять і швидкість запам'ятовування інформації. Рекомендую звернути увагу на Корал Келп (бура водорість).

Крім цього, періодично рекомендую пропивати продукт Готу Кола. Він впливає на пам'ять, показники добродушності, збільшує швидкість обробки інформації. Продукт корисний при порушеннях мови у дитини.

Шановні батьки! Якщо ваша дитина має телефон, пам'ятайте про шкоду, яку завдають ці досягнення цивілізації здоров'ю вашої дитини. Захистіть своє чадо від електромагнітного випромінювання за допомогою Нейтронік. Він перетворює електромагнітні хвилі в максимально безпечні для здоров'я людини.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
14.04.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Здоров'я підростаючого покоління
Здоров'я підростаючого покоління
Як зберегти здоров'я дитини без ліків
Як зберегти здоров'я дитини без ліків