ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як Жива вода впливає на організм, coral-mine, coralmine, coral mine

ЯК ЖИВА ВОДА ВПЛИВАЄ НА ОРГАНІЗМ
Все частіше і частіше люди звертають увагу на якість води і на стан організму після її вживання. А адже ще наші предки знали, що вода може вбити, а може і оживити!

Памя'таєте як у Пушкіна, як окропив старий Руслана спочатку Мертвою водою, а потім Живою. Ви вважаєте, що це тільки в казках?

А я вам скажу, що справа в різному ОВП (окисно-відновному потенціалі води). Вода що має показник ОВП зі знаком плюс називають Мертвою, а зі знаком мінус - Живою.

Наш організм при народженні складається на 90% з води. І чим старше ми стаємо, тим менше води залишається в організмі. Хороший господар свого тіла не допустить всихання, і буде дотримуватися правильного пиття. Це означає, що організм на добу повинен отримувати 30 мл води на 1 кг ваги людини при мінімальних навантаженнях. Влітку ми п'ємо більше через спеку, тому розраховуємо вже 40 мл води на один кілограм ваги.

Мертва вода забирає сили і енергію. Жива навпаки. Окислювально-відновний потенціал у мертвої води має позитивний заряд, у Живої води мінусовий.

Організм на переробку мертвої води в живу витрачає колосальну кількість енергії. Тому у людей падає настрій і втрачається працездатність. Отримуючи більше кислоти, ніж необхідно, організм шукає спосіб її нейтралізувати, завдяки чому зменшується кількість калію і кальцію в організмі.

Для того, щоб цього не відбувалося, необхідно стежити за кислотно-лужним балансом в організмі, за показником окисно-відновного потенціалу, мінералізацією.

Щоб робота серця і кровоносної системи була максимально ефективною і онкологія не зачіпала наші долі, розроблена дуже проста і доступна схема пожвавлення води за допомогою органічного кальцію - Coral-Mine.

Корал-Майн (30 пакетів)

Кальцій, пропонований компанією Coral Club, видобувається біля берегів острова Окінава. Цей острів славиться своїми довгожителями, це привернуло увагу вчених з усього світу.

Дивовижний витвір природи Корал Санго містить цілий ряд мікроелементів: Цинк, Калій, Кальцій, Магній, Сірка, Кремній і Хром.

Опустивши пакетик в воду, відбувається пожвавлення і залуження води, а також дезактивація хлору і патогенних мікроорганізмів, що дуже важливо при вживанні водопровідної і бутильованої води.

Щоденне вживання Живої води забезпечить захист організму від вільних радикалів, відновиться робота шлунково-кишковий тракту, серцево-судинної системи і всього організму в цілому.

Маленький пакетик Коралів Санго є великим помічником вашому здоров'ю!

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
15.05.2019
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Водно-мінеральний баланс
Водно-мінеральний баланс
Підтримка водного балансу
Підтримка водного балансу