ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Як зміцнити і зберегти здоров'я людей похилого віку, зміцнити здоров'я в старості, поліпшити здоров'я в старості, бути здоров

ЯК ЗМІЦНИТИ І ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ'Я ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ
Всім відомо, що для правильної роботи організму необхідно його підтримувати.

А в літньому віці це особливо актуально. Нашим бабусям і дідусям треба допомогти в потоці чисельної інформації вибрати потрібні препарати. У Кораловому клубі для зміцнення здоров'я літніх людей, продумані і грамотно підібрані програми, відповідно до їх захворювань.

Продукти компанії - це запорука здоров'я і активного довголіття. Правильно підібрана програма збереже ясний розум, а також додасть енергії. Це, як ви знаєте важливо в літньому віці. Я пропоную вам познайомитися з комплексною системою - Концепцією здоров'я.

ВСЬОГО 4 ЕТАПУ, З ЯКИХ НЕОБХІДНО ПОЧАТИ, ЩОБ БУТИ ЗДОРОВИМИ


Напоїть. Ваш організм потребує цілющої води в потрібній кількості. Тут на допомогу вам прийде жива вода Coral-Mine. Додавши один пакетик з подрібненими коралами в пляшку з водою, він змінить її склад, доповнить мінералами і кальцієм в іонної формі. Така вода допомагає підтримувати імунітет, зміцнює серцево-судинну систему і найголовніше, уповільнює процес старіння організму.

Очистіть. Очищення організму корисно проводити два рази на рік. За допомогою програми Colo-Vada Plus процес очищення пройде легко, не змінюючи ваш спосіб життя. Програма розрахована всього на 14 днів і складається з трьох кроків: підготовка, глибоке очищення і відновлення. В результаті застосування отримуємо зниження зайвої ваги, очищення шкіри, підвищення активності життя, появу гарного настрою.

Нагодуйте. Правильне харчування - важливий елемент для підтримки здоров'я. Однак якість продуктів в сучасному світі бажає мати кращого. Внаслідок цього, в останні роки зростає популярність БАД. Фахівці нашої компанії пропонують грамотно скомпоновані препарати природного походження. Рослинні амінокислоти - Спіруліна. Природні мінерали - Кальцій Меджик, Цинк, Селен. Рослинні ферменти - Папая, Асимілятор. Поліненасичені жирні кислоти такі, як Омега 3/60, Жир печінки акули, Корал Лецитин, Вітамінний Комплекс 24/7, Тейсті Бі, Вітамін Е, Алтімейт, Корал Люцерна.

Захистіть. Погана екологія, радіація, магнітні випромінювання, стреси, а також шкідливі звички мають шкідливий вплив на організм. Включення таких препаратів, як Мікрогідрін і Н-500 допоможуть захиститися від цих несприятливих факторів, а Нейтронік захистить від електромагнітного випромінювання.

Ці прості кроки допоможуть нашим рідним бабусям і дідусям знайти другу молодість, позитивний настрій, а також стати активними, цікавими для себе і своїх онуків.

Valeriy Gorbovskoy
Автор: VALERIY GORBOVSKOY
16.10.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Профілактика аутоімунних захворювань
Профілактика аутоімунних захворювань
Як зберегти молодість і здоров
Як зберегти молодість і здоров