ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
З чого почати розвиток міжнародного бізнесу, бізнес з корал клаб, бізнес з coral club

З ЧОГО ПОЧАТИ РОЗВИТОК МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ
Скажіть, у кого небудь з вас була мрія розвинути Міжнародний бізнес? Я наприклад, завжди мріяла мати партнерів в різних містах і країнах, подорожувати по всьому світу і при цьому мати залишковий дохід. Для розуміння скажу так, залишковий дохід - це потік грошових коштів, який надходить на ваш рахунок протягом багатьох років, за колись виконану роботу.

Вісім років тому, мені запропонували розглянути варіант мережевого бізнесу в Міжнародній компанії Coral Club. Чесно скажу, не повірила. На той момент була споживачем відомого їх бренду Жива вода Coral Mine. Отримавши результат по здоров'ю, вирішила спробувати, адже нічим не ризикую.

У мене був традиційний бізнес, який вимагав великих вкладень, витрат, плюс звіти в податкову, пенсійний фонд, перевірки і т.д. Працювала одна за продавця, керівника і бухгалтера, без вихідних і свят, ну і звичайно відпустки.

Розвиток Міжнародного бізнесу в компанії Coral Club має на увазі розпочати свою справу, вклавши лише 60 євро (4000 рублів) в своє здоров'я. Крім цього, з вільним графіком роботи, плануючи свої вихідні і відпустку. Споживайте продукти, отримуйте результати по здоров'ю, діліться з друзями, знайомими інформацією і отримуйте чек в залежності від вашої активності та зусиль. Начебто просто, але потрібні навички, бажання, ну і звичайно досвідчений наставник.

Зараз з'явився шикарний інструмент, яким я пишаюся - Свій сайт дистриб'ютора. За допомогою нього можна розвивати бізнес, перебуваючи в будь-якій точці світу. Для цього необхідно бажання навчатися, користуватися продукцією, мінімум на 50 балів (60 євро), мати ноутбук, вихід в інтернет і брати участь в заходах компанії. Тільки в цьому випадку, ви зможете необмежено збільшувати розмір місячної винагороди.

Давайте зупинимося на цифрах. Ви заповнили анкету на нашому сайті, за допомогою кнопки Реєстрація, потім написали заяву про переведення в дистриб'ютори, і почали активно розвиватися, як за допомогою сайту, так і через особистий контакт.

Припустимо, в перший місяць ви запросили 15 споживачів, кожен з яких купив собі продуктів на 50 балів. За місяць у вас склався товарообіг в 750 балів. Компанія з цього товарообігу вилачує вам 25% і плюс дає премію в розмірі 50 у.о. Разом: 15 х 50 = 750 х 25% + 50 = 238 у.о.

А якщо кожен з цих 15 запросить по 3 людини, то ваш товарообіг зросте до 3750 балів, тоді вважайте ваш бонус, майже 1000 у.о.

Деякі з ваших споживачів захочуть також, як і ви ділитися інформацією і повторювати ваші дії. Тобто створювати структури зі споживачів і бізнес партнерів. В цьому випадку, компанія за навчання ваших менеджерів мережевого маркетингу буде платити відсоток з їхнього товарообігу. Чим більше дистриб'юторів ви навчите, тим більше можливостей у вас з'являється. Наприклад, ви зможете брати участь в програмах Автобонус або Житло, поїхати на Майстерні канікули, отримувати 13 чек і дивіденди від компанії.

Все залежить від вас! Залишитися там де ви зараз або стати Партнером Міжнародної компанії Coral Club. Для цього почніть споживати продукти, закохаєтесь в те, чим займаєтеся, розповідайте людям про можливості. Змініть своє життя і своїх близьких! Не пропустіть шанс стати фінансово незалежними!

Бажаєте почати займатися бізнесом? Пишіть, я відповім на всі ваші запитання.

Наталiя Савонiк
Автор: НАТАЛIЯ САВОНIК
09.02.2018
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Продуктивні щоденні дії дистриб'ютора
Продуктивні щоденні дії дистриб'ютора