ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Здоров'я підростаючого покоління, для імунітету дітям, як підняти імунітет дитині, імунітет дитини 3 роки, як підвищити імуні

ЗДОРОВ'Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ
На сьогоднішній день здоров'я підростаючого покоління вважається одним з найбільш актуальних завдань в нинішньому світі. Це все спочатку зумовлено поганою екологічною ситуацією.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ


Незміцнілий організм, який знаходиться в розвитку, часто піддається впливу різних негативних факторів. Саме, тому він гостро і досить оперативно реагує на будь-який з них.

Не варто говорити з приводу того, що великий вплив на фізичне здоров'я може надавати тільки зовнішнє середовище.
Хоча екологічна ситуація сильно відбивається на здоров'ї будь-якого підлітка і маленької дитини.

ЯК ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ


Здоров'я - це один з найбільш важливих компонентів, без присутності якого неможливо уявити собі успіх людей. Воно включає в себе соціальне, психологічне, а також фізичне благополуччя. Тут не повинно бути присутнім нездужання або дискомфорт.

Дитячі лікарі-педіатри підкреслюють, що через термічну обробку продуктів харчування, діти не отримують достатню кількість вітамінів і мінералів, що призводить до ряду захворювань шлунково-кишкового тракту. Для вирішення даної проблеми ми рекомендуємо рослинний комплекс Алтімейт, який містить і вітаміни і мінерали, а також важливі для дитячого організму речовини. Останнім часом діти, як і багато дорослих замість води, вважають за краще пити солодкі газовані напої.

Ця гримуча суміш знижує імунітет, блокує вироблення ферментів, порушує обмін речовин, вимиває з організму кальцій, магній, цинк. Підсолоджувач аспартам, який солодше цукру в 500 разів, провокує розвиток цукрового діабету.

При народженні людина складається на 90% з води, з часом висихає і залишається на 75%. Для вгамування спраги діти, копіюючи батьків п'ють газовані напої, але пити хочеться ще більше. Нашим клітинам потрібна вода, а не лимонад. Тому виключіть з раціону харчування дитини газовану воду. Налийте собі і дитині чисту Живу воду.

Ще важливим елементом у розвитку дитини є кальцій, який служить для розвитку кісткової і зубної тканини, засвоюється тільки при наявності в організмі фосфору, магнію, йоду і вітамінів Д, С і групи В. Ми пропонуємо розглянути органічний продукт Кальцій Меджик.

ЗАХИСТ ВІД ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ


Для захисту від інфекційних захворювань, а також для профілактики почніть давати дітям колоїдне срібло Сільвер-Макс. Воно блокує розвиток 650 видів бактерій.

При саднах, опіках, тонзиліті, стоматиті, вуграх рекомендуємо Сільвер Гель. Він підсушує, знімає запалення, прискорює процеси загоєння. Під час епідемії грипу і вірусних інфекцій невелику кількість гелю нанесіть на крила і слизову оболонку носа 2-3 рази на день і хвороби наче й не було.

Для розвитку пам'яті дітям, підліткам, а також дорослим рекомендується приймати Корал Лецитин. Вчені довели, що мозкова тканина складається на 30% з лецитину, а його нестача в організмі, сповільнює розумові процеси. Для формування нервових тканин і нормального розвитку головного мозку у дитини, Лецитин радять пити вагітним жінкам.

Зараз кожна друга дитина має мобільний телефон, грає на комп'ютері, дивиться телевізор. Електромагнітне випромінювання цих приладів викликає хвороби нервової системи, знижує імунітет і збільшує ризик онкологічних захворювань. Захистити себе і дітей ви зможете за допомогою Нейтроніка. Вони розсіюють електромагнітні хвилі.

ЗАХИСТ ІМУНІТЕТУ


Якщо мама з народження не годувала дитину грудьми, або з якихось інших причин у неї не було молока, це означає, що у дитини не сформована імунна система.

Тому, чим раніше ви почнете давати дитині Молозиво, тим швидше сформується і активізується імунітет. Зміцнити наявний імунітет ви можете за допомогою Жира печінки акули. Він сприяє зміцненню імунітета і швидкому відновленню організму.

ЗАХИСТ ДИТЯЧОГО ОРГАНІЗМУ ВІД ПАРАЗИТІВ


Ви напевно розумієте, що живете не в стерильному світі, на кожному кроці вас підстерігають віруси, бактерії, гриби і паразити. Дитина пізнає світ, йому треба все помацати і спробувати на зуб. Саме в цей період в їх організм проникають гельмінти. Хто з вас стикався вже з цим? На жаль ця проблема стосується не тільки дітей, а й дорослих.

За статистикою 95% дорослих і дітей заражені паразитами, саме вони викликають багато захворювань в організмі. Їх може бути кілька видів, і при цьому вони вміло приховують свою присутність. Мудрим підходом до даної проблеми є профілактика від паразитів за допомогою натуральних продуктів. Дорослі проходять очищення від паразитів два рази в рік, діти до 14 років 4 рази на рік.

ВАШІ ДІТИ БУДУТЬ ЗДОРОВІ, ЯКЩО ВИ НАВЧИТЕ ЇХ ЕЛЕМЕНТАРНИМ РЕЧАМ


Ретельно мити руки.
Мінімум два рази на рік проходити очищення від гельмінтів.
Зміцнювати імунітет.

Galina Ivanova
Автор: GALINA IVANOVA
16.06.2017
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Як зберегти здоров'я школяра
Як зберегти здоров'я школяра
Як зберегти здоров'я дитини без ліків
Як зберегти здоров'я дитини без ліків