ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Ферменти / Асимілятор
Травлення: Асимілятор / Assimilator, травлення, для травлення, фермент, рослинні ферменти, протеаза, протеаза, амилаза, липаз
#91118

Асимілятор (90 капсул)

Натуральний продукт на основі ферментів рослинного походження для поліпшення травлення і зміцнення імунітету. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Асимілятор у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Асимілятор (90 капсул)


При виникненні потреби асимілювати їжі більше, ніж зазвичай, необхідно посилити перетравлюючу здатність шлунково-кишкового тракту за рахунок збільшення кількості травних ферментів. Це група спеціалізованих ферментів, що розщеплюють в шлунково-кишковому тракті складні харчові речовини до більш простих, які потім, всмоктуючись через слизову оболонку кишечника, надходять в кров. При збільшенні витрат на розщеплення поживних речовин, а також при недостатньому виробленні ферментів самим шлунково-кишковим трактом виникає необхідність введення ззовні з біологічно активними добавками до їжі, наприклад, «Асимілятор», натуральним продуктом, який поліпшує травлення. До його складу входять основні ферменти рослинного походження.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Ферменти, що розщеплюють вуглеводи.
Амілаза, будучи головним ферментом слини, починає процес перетравлення вуглеводної їжі (хлібобулочні вироби, крупи, картопля) в ротовій порожнині.
Целлюлаза не синтезуються травною системою людини фермент, необхідний для перетравлення рослинних волокон (клітковини). Активно розщеплює целюлозу (клітковину) з утворенням глюкози. Целлюлаза підвищує харчову цінність зернових культур, фруктів і овочів.
Лактаза - фермент, який розщеплює лактозу (молочний цукор) до глюкози. Покращує засвоєння молочних продуктів.

ФЕРМЕНТИ, ЩО РОЗЩЕПЛЮЮТЬ БІЛКИ


Протеаза разом з іншими ферментами - папаїном і бромелайном - сприяє розщепленню білків до простих амінокислот, покращуючи якість їх засвоєння. Завдяки цьому запобігається осідання залишків білкової їжі на стінках кишечника, поліпшується білковий обмін. Протеаза також сприяє руйнуванню білкових патогенних мікроорганізмів, зміцнюючи імунний захист організму.
Папаїн і бромелайн активно діють як в кислому, так і в лужному середовищі травного тракту, розщеплюючи білки до стану, коли вони можуть бути легко засвоєні.

ФЕРМЕНТИ, ЩО РОЗЩЕПЛЮЮТЬ ЖИРИ


Ліпаза, діючи в тонкому кишечнику, розщеплює насичені жири тваринної їжі (м'ясо, молочні та морепродукти), перетворюючи їх в легкозасвоювані жирні кислоти, допомагає засвоєнню жиророзчинних вітамінів А і D.
Вітамін А є антиоксидантом, укріплює опір інфекціям, грає важливу роль в клітинному імунітеті, бере участь в обміні жирів, захищає слизові ШКТ.
Вітамін D регулює фосфорно-кальцієвий обмін і підвищує проникність стінок кишечника для кращого засвоєння корисних речовин в шлунково-кишковому тракті.

СПРИЯЄ


Поліпшенню травлення і засвоєння їжі.
Позбавлення від метеоризму, тяжкості в шлунку.
Постачання клітин поживними речовинами.
Підвищення імунного статусу організму.

СКЛАД


Протеаза 30000 од.
Амілаза 8000 од.
Ліпаза 50 од.
Мальтаза 150 од.
Лактаза 400 од.
Целлюлаза 200 од.
Папаїн 600000 од.
Бромелайн 300000 од.
Вітамін А 1000 МО.
Вітамін D3 200 МО.
Допоміжні компоненти.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цільова програма «Здоровий кишечник»
Цільова програма «Здоровий кишечник»
Тест стану травної системи
Тест стану травної системи
Відновлення травної системи
Відновлення травної системи
Кишечник другий мозок людини
Кишечник другий мозок людини
Пробіотики та пребіотики
Пробіотики та пребіотики
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Імунітет живе у кишечнику
Імунітет живе у кишечникуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club