ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Дитяче здоров'я, профілактика захворювань у дітей, профілактика дитячих хвороб, дитячі хвороби, дитячий отит, кон'юнктивіт, а

Дитяче здоров'я

Діти - наше майбутнє! Здоров'я дитини до повноліття перебуває в руках батьків. Їх завдання з раннього віку виховувати у своєї дитини корисні звички, які в наступні 10-12 років життя коригуються і доповнюються.

Коли народжується дитина, в пологовому будинку повинні видавати інструкцію, як користуватися тілом, але часто самі лікарі цього не знають. Потрапляючи в навколишнє середовище, дитина стикається з різного роду мікроорганізмами (бактерії, віруси, гриби, паразити).

При медикаментозному лікуванні слабшає імунітет, часом виникає інтоксикація. Тому з метою профілактики ми рекомендуємо дітям до 12 років чотири рази на рік проводити очищення організму за допомогою натуральних продуктів компанії Coral Club.

Під час очищення виключити цукор, дріжджове тісто, смажене, жирне, солоне, солодке, пакетовані соки, обмежити виноград, груші, яблука.ПЕРШИЙ ЕТАП - ДЕТОКС

На першому етапі привчаєте дитину пити воду. Покращуєте травлення, відновлюєте кислотно-лужний баланс, а також готуєте організм до очищення.

Корал-Майн, олужнює організм, один пакетик саше на 1,5 літра води. Через 5-7 хвилин вода готова до вживання. Пити за півгодини до їжі і через півтори години після їжі.
Папая (ферменти), приймати після їжі по 1 таблетці 3 рази на день.
Корал Лецитин (гепатопротектор), пити по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Бі-Курунга (корисні бактерії), приймати по 1 таблетці 3 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі.

Якщо у дитини алергія на білки коров'ячого молока і непереносимість лактози, то замінюєте Папая на Асимілятор, пити по 1/3 капсули 3 рази на день під час їжі. Бі-Курунга замінюєте на Супер-Флора, пити по 1 капсулі 2 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі.

Продукти Coral Club безпечні, в них немає токсичних компонентів. Вони виступають, як джерело вітамінів і мікроелементів.
Корал-Майн (30 пакетів)
Папая (100 таблеток)
Корал Лецитин (120 капсул)
Бі-Курунга (180 таблеток)
Асимілятор (90 капсул)
Супер-Флора (90 капсул)ДРУГИЙ ЕТАП - АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА

На другому етапі треба проводити профілактичну антипаразитарну, протигрибкову програму і відновлювати ШКТ. Дітям з алергією починаєте давати продукти поступово.

Спочатку даєте один продукт, дивіться на реакцію, на наступний день другий і так далі. Починаєте з частини таблетки або капсули, потім збільшуєте дозу.

Корал-Майн, пити за 30 хвилин до їжі і через півтори години після їжі.
Папая (ферменти), приймати по 1 таблетці 3 рази в день після їжі. Для алергіків замість Папая - Супер-Флора, приймати по 1 капсулі 2 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі.
Корал Лецитин (гепатопротектор), приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Корал чорний горіх (противопаразитарний засіб), приймати по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі або ПараФайт по 1 капсулі 2 рази на день.
Сільвер-Макс (протигрибковий, противірусний засіб), приймати по 1 чайній ложці 2-3 рази на день, за 30 хвилин до їжі.
Кора мурашиного дерева із селеном (противопаразитарний, противірусний засіб), пити по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Корал-Майн (30 пакетів)
Папая (100 таблеток)
Корал Лецитин (120 капсул)
Корал чорний горіх (90 капсул)
Сільвер-Макс (236 мл)
Кора мурашиного дерева із селеном (90 капсул)ТРЕТІЙ ЕТАП - ВІДНОВЛЕННЯ

Продовжуєте поїти дитину Корал-Майн, за 30 хвилин до їжі і через 1,5 години після їжі.
Омега 3 апельсини або Омега 3/60 або Корал Лецитин. Приймати по 1 капсулі в день. Можна чергувати, один день Омега 3/60, інший день Корал Лецитин.
Колострум Плюс (для зміцнення імунітету), приймати по 1-2 капсули в день під час їжі.
Яммі Вітс зі смаком апельсина (вітамінно-мінеральний комплекс), приймати по 1 пастилці 1 раз в день.
Бі-Курунга (корисні бактерії), приймати по 1 таблетці 3 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі. Якщо у дитини алергія на білки коров'ячого молока і непереносимість лактози, то замінюєте Бі-Курунгу на Супер-Флора, приймати по 1 капсулі 2 рази на день, за 20-30 хвилин до їжі.

Всією сім'єю 4 місяці поспіль вживаєте Ліпосомальний вітамін D3.

Програму очищення повторити через 3 місяці.

Дозування розраховуються в залежності від ваги дитини.
Корал-Майн (30 пакетів)
Омега 3 апельсини (30 жувальних капсул)
Колострум Плюс (120 капсул)
Яммі Вітс зі смаком апельсина (30 жувальних пастилок)
Бі-Курунга (180 таблеток)
Ліпосомальний вітамін D3 (60 мл)ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі і миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71