Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Очищення організму, очищення організму, програма очищення організму, відгуки очищення, для схуднення, в домашніх умовах, від

Очищення організму

У сучасному світі через погану екологію, вживання консервантів, барвників, а також лікування антибіотиками, людина стикається з серйозними захворюваннями, пов'язаними з зашлакованістю організму.

Невелика частина токсинів виводиться силами внутрішніх органів, а решта відкладається в тканинах, лімфатичній системі і органах. Саме тому, важливо своєчасно допомагати організму очищатися.

Для отримання бажаного результату щодо продовження молодості, краси і здоров'я, компанія Кораловий клуб пропонує цілий ряд комплексних рішень для очищення організму.


Етапи очищення організму

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечникаОзнаки зашлакованості

ХРОНІЧНА ВТОМА
Симптом хронічної втоми людина відчуває тоді, коли лімфатичну систему подразнюють шлаки. Щоб очистити організм через печінку і нирки витрачається колосальна кількість енергії і зусиль. Шийний хондроз вказує на початковий етап зашлакованості нервових каналів.
ЧАСТИЙ ГОЛОВНИЙ БІЛЬ
Ви до сих пір не п'єте воду і не проходите очищення? У вас болить голова? Це шлаки почали атаку головного мозку, дратуючи нерви і ведучи до ломоти і деформації суглобів.
АЛЕРГІЯ
Незбалансоване харчування, вживання мучного, солодкого зашлаковує організм. Почавши очищення, він викидає весь бруд через шкіру, викликаючи алергію, екзему, свербіж, псоріаз. При перевищенні всіх норм починається мокрий кашель з виділенням слизу. У дітей вночі відбуваються часті, неконтрольовані сечовипускання. Слід серйозно поставитися до приготування їжі для дитини.
ПАПІЛОМИ, МІОМИ
Якщо людина не зрозуміла, що з нею відбувається і що алергічна реакція - це спроба організму вивести з себе шлаки, то організм включає механізм консервації відходів. Так виникають ліпоми, фіброміоми, аденоми, камені, кісти, папіломи, поліпи, тромбофлебіт, а також жирові відкладення. Поява папілом на тілі людини сигналізує про появу поліпа в тій чи іншій частині кишечника.
БОЛІ В СУГЛОБАХ
Якщо бруд рознісся по всіх органам, то через незасвоюваність білка і накопиченння сечової кислоти відбувається деформація кінцівок, викликаючи такі захворювання, як ревматизм і поліартрит.
ІНСУЛЬТИ ТА ІНФАРКТИ
Якщо ж токсини проникають в плазму крові, то харчування не надходить до клітин нервової системи. Через голодування відбуваються інсульти. Інфаркт, гіпертонія, параліч виникають через атеросклеротичні бляшки в судинах.
ОНКОЛОГІЧНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Самою останньою стадією забруднення організму є зростання патологічних клітин, зниження імунітету і виникнення страшної хвороби під назвою - рак. В цьому випадку порушується робота всіх органів і систем.

Як зробити очищення максимально ефективним

Очищення буде ефективним, якщо ви зміните свій спосіб життя і будете дотримуватися наступних рекомендацій:

arrow
Змінити спосіб життя.
arrow
Спати не менше 8 годин, лягати і прокидатися в один і той самий час.
arrow
Приймати їжу від 4 до 6 разів на день, незалежно від зайнятості на роботі.
arrow
Виключити з раціону харчування цукерки, тістечко, дріжджовий хліб, газовані напої, консервоване і смажене і т.д.
arrow
Кинути палити і пити спиртні напої.
arrow
Почати займатися спортом. Якщо ж не дозволяє стан здоров'я, то кожен день ходити і бігати не менше 5 км.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71