ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Етап 3: Очищення кишечника, очищення кишечника в домашніх умовах, перед колоноскопією, колоноскопія, для схуднення, препарати

Етап 3: Очищення кишечника

Організм пора очистити, якщо у вас часті закрепи, головний біль, зайва вага, проблеми зі шкірою і інше. Інтоксикацію викликають паразити і токсини. З метою профілактики необхідно 2 рази на рік проводити ефективне очищення організму.

Ми пропонуємо ефективний і безпечний варіант компанії Coral Club - Програма 2 Коло-Вада Плюс. Курс очищення триває всього 14 днів. Даний комплекс виводить токсини, шлаки, паразитів, при цьому ваш організм отримує необхідні вітаміни, мінерали та пробіотики.

Очищення: Програма 2 Коло-Вада Плюс / Program 2 Colo-Vada Plus / Go Detox (Coral Club)
На першому етапі протягом 7 днів готуєте організм до очищення. Другий етап триватиме 4 дні. У ці дні замість їжі п'єте Порошок Коло-Вада Мікс. На третьому етапі можна їсти овочеві супи, варені або тушковані овочі.

Програма 2 Коло-Вада Плюс не підходить людям, у яких діабет, є камені в жовчному міхурі і нирках. Ми пропонуємо - Набiр Коло-Вада Лайт або Цільова програма: Здоровий кишечник.


ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71