Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Етап 3: Очищення кишечника, очищення кишечника в домашніх умовах, перед колоноскопією, колоноскопія, для схуднення, препарати

Етап 3: Очищення кишечника

Існує не одна методика очищення кишечника. Наша програма очищення справляється одночасно з усіма наслідками нездорового способу життя, екології, прийому ліків. Вона допомагає не лише очистити кишечник від патогенних мікроорганізмів та шлаків, а й допомагає відновитися.

Ми пропонуємо двотижневий комплекс для очищення організму Програма 2 Коло-Вада Плюс. Програма необхідна не тільки для вирішення проблем, пов'язаних зі здоров'ям, а також здоровим людям для профілактики захворювань.
Програма 2 Коло-Вада Плюс

ОРГАНІЗМ – ЦЕ СИСТЕМА, ЩО САМООЧИЩАЄТЬСЯ

Головна роль самоочищення належить травному тракту, печінці, ниркам та шкірі. Все, що надійшло всередину, частково всмоктується в кров, решта залишає кишечник природним шляхом. Все, що всмокталося, доставляється в печінку для глибокої переробки, знешкодження та виведення з організму.

Водорозчинні речовини проходять через нирки, де відбувається глибоке фільтрування.

Деякі токсини залишають тіло під час інтенсивного потіння чи дихання.
Але люди самостійно збільшують навантаження на органи, коли ведуть нездоровий спосіб життя.

З віком в організмі накопичуються залишки продуктів життєдіяльності. У великій кількості вони починають викликати процеси гниття, створюючи сприятливе середовище для мікроорганізмів, серед яких є як нейтральні, так і патогенні. Це призводить до хвороб та передчасного старіння.

Чимало захворювань зачіпає видільні системи організму: травну, сечовидільну, дихальну, лімфатичну та інші. Але більшість цих процесів протікає в кишечнику.

Для здоров'я кишечника важлива не відсутність патогенної флори, а підтримання необхідного балансу різних видів мікроорганізмів.

Особливості харчування можуть призвести до порушення здорового балансу і, як наслідок, розладів травлення, порушення імунітету, погіршення стану шкіри, загальне зниження тонусу.

ЗАХВОРЮВАННЯ, ПРИ ЯКИХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ОЧИЩЕННЯ КИШЕЧНИКА

arrow
Гепатити, дисфункція жовчних протоків, цироз печінки, хронічний холецистит.
arrow
Псоріаз, алергічні захворювання, нейродерміт, лікування вугрів та запальних шкірних захворювань.
arrow
Гастрит, профілактика злоякісних пухлин кишківника, коліт.
arrow
Артроз, артрит, остеопороз, подагра, цукровий діабет, ожиріння.
arrow
Усі захворювання – які викликають гельмінти.

Якщо у вас є хоча б одна з перерахованих проблем - ваш організм працює з перевантаженням, і йому необхідне генеральне прибирання. Жодні ліки, ні вітаміни, ні корисні речовини не засвояться в достатній кількості, якщо ви не очиститеся. До 40 років кожен носить у собі від 5 до 25 кг шлаків у власному кишечнику.

НАБІР ПРОГРАМА 2 КОЛО-ВАДА ПЛЮС

Для якісного очищення організму потрібен продукт, який дасть 100% результат, при цьому не порушуючи звичного режиму життєдіяльності – Програма 2 Коло-Вада Плюс. Даний продукт дає не тільки оздоровлення, але знижує вагу, омолоджує щонайменше на 5 років, прибирає токсини, шлаки і нарешті за 2 тижні ви отримуєте нову систему Шлунково-Кишкового Тракту.

Розроблено цю програму видатним канадським натуро-терапевтом доктором Альбертом Зером. Програма пройшла випробування та довела свою ефективність протягом 30 років.

Під час проходження очищення необхідно збільшити питний режим до 2-3 літрів на день, пити слаболужну, структуровану живу воду Корал-Майн.

Програма розрахована на 14 днів і включає три етапи. Ця програма не створює дискомфорту та дуже зручна для звичайного способу життя. Вона проста та ефективна для виведення з організму шлаків із травного тракту, а також товстого кишечника.

Під час проходження програми треба дотримуватися спеціальної 4-денної дієти.

Якщо ви не готові морально до жорсткої дієти, а також є різні захворювання, такі як діабет, каміння в жовчному міхурі, нирках та інше, є щадне очищення - Набiр Коло-Вада Лайт або Цільова програма: Здоровий кишечник або Програма Коло-Вада Грін.
Набiр Коло-Вада Лайт
Цільова програма: Здоровий кишечник
Програма Коло-Вада Грін

ЯК ПРИЙМАТИ КОЛО-ВАДУ

ПЕРШИЙ ЕТАП: 7 ДНІВ ПІДГОТОВКИ
За півгодини до сніданку випиваєте натщесерце 1-2 склянки теплої води з Корал-Майн. Через 30 хвилин приймаєте вміст пакету №1, запиваючи склянкою теплої води з лимоном без цукру і сідаєте снідати.

За півгодини до вечері випиваєте натщесерце 1 склянку теплої води з Корал-Майн. Через 30 хвилин приймаєте вміст пакету №1, запиваючи його склянкою кислої води, потім відразу вечеряєте. Загальна кількість води, яку маєте випити протягом дня мінімум 1,5 - 2 літри. Натщесерце або між їжею: за 30 хвилин до їжі і через 1,5 години після їжі.
ДРУГИЙ ЕТАП: 4 ДНЯ ОЧИЩЕННЯ КИШЕЧНИКА
На другому етапі протягом 4-х днів відмовляєтесь від їжі.

Вранці натщесерце п'єте 640 мл теплої або гарячої води з Корал-Майн. Через 30 хвилин приймаєте вміст пакету №2 зі склянкою теплої води з лимоном.

Через 1 годину вам захочеться їсти, з появою почуття голоду, п'єте 1 склянку теплої води з Корал-Майн. І замість їжі, п'єте Порошок Коло-Вада Мікс, розчинивши в 1/2 склянці звичайної холодної води і навздогін запиваєте склянкою теплої води.

Перед кожним прийомом Порошок Коло-Вада Мікс п'єте склянку теплої води, потім в 1/2 склянці холодної звичайної води розмішуєте порошок і все це запиваєте склянкам теплої води.

Кожні дві години п'єте замість їжі Порошок Коло-Вада Мікс, 4 пакетики на день. Увечері натщесерце п'єте 1 склянку теплої або гарячої води з Корал-Майн. Через 30 хвилин приймаєте вміст пакету №2 зі склянкою теплої води з лимоном. За 2 години до відходу до сну випиваєте пакет №4 з Порошок Коло-Вада Мікс.

На другому етапі п'єте більше води, щоб допомогти організму очистити кишечник!

Якщо, під час 4-х днів вам сильно захочеться їсти або паморочиться в голові, розсмоктуйте часточку апельсина або випийте склянку зеленого чаю з чайною ложкою меду.
ТРЕТІЙ ЕТАП: 3 ДНЯ ВИХОДУ З ГОЛОДУВАННЯ
Вранці, за 30 хвилин до їжі, п'єте 1 склянку теплої води з Корал-Майн. Потім, пакет №3 запиваючи теплою водою з лимоном і відразу приступаєте до сніданку. Усі 3 дні найкраще харчуватися овочевими супами, вареними чи тушкованими овочами.

Нудота – це не розкритий шлунок, треба пити не воду з Корал-Майн, а кислу з лимоном. Лимон – жовчогінний засіб. Увечері п'єте 1-2 склянки теплої води із Корал-Майн. Через 30 хвилин п'єте вміст пакету №3, запиваючи водою із соком лимона і відразу ж приступаєте до вечері.

Бажаємо вам приємного проходження очищення організму!

ПРОТИПОКАЗАННЯ

КАМІННЯ В ЖОВЧНОМУ МІХУРІ
Якщо є дрібне каміння у жовчному міхурі Програма 2 Коло-Вада Плюс проходити не можна! Треба спробувати перетворити їх на пісок за допомогою біологічно доступної слаболужної води Корал-Майн, підвищеної лужної концентрації - 1 пакет-саше на 500 мл теплої води. Пити маленькими дозами, так створюється постійне лужне середовище в організмі. Води треба пити багато від 2 до 2,5 літрів на день.

Крім цього, приймати:

arrow
Корал Лецитин по 2 капсули тричі удень під час їжі;
arrow
Асимілятор по 2 капсули 3 рази на день за 10 хвилин до їжі, запиваючи простою водою;
arrow
АкваОкс по 2 капсули 1 раз на день вранці за 30 хвилин до їжі.
При дотриманні питного режиму та даних рекомендацій протягом 4-6 місяців каміння стає пухким, і розсипається в пісок.
ГОСТРІ СТАНИ
Такі як грип, ГРВІ, загострення хронічних захворювань, відкриті виразки шлунку та дванадцятипалої кишки, тяжка серцево-судинна патологія.
НАЯВНІСТЬ ПАРАЗИТІВ
Спочатку пройти очищення від паразитів від 21 до 28 днів. (21 день - це стандартний цикл розвитку паразитів з яєць - лямблії, опісторхи, гострики).

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах

КОМЕНТАРІ (1)user incoral
Олена
18.03.2023
Я закінчую 3 етап, дуже задоволена. Почуття зльоту. Дякую