ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Етап 1: Детокс, корал детокс, detox відгуки, coral detox plus, як приймати detox, подхомутнікови, detox купити, очищення орга

Етап 1: Детокс

Багато хвороб викликають токсини. З першого кроку ви готуєте організм до глибокого очищення. Позбавляєте його від токсинів і отрут. Інтоксикація відбувається зазвичай без симптомів. Організм виводить токсини через кишечник і нирки, якщо ж ці органи не справляються, то підключаються шкіра і легені.

Токсини (від грецького toxikos - отруйний) - отрута біологічного походження. Виробляються, наприклад, пухлинними клітинами, інфекційними (від лат. Inficio - насичувати, заражати) агентами - бактеріями, вірусами, грибами (мікотоксини), або паразитами, зокрема, гельмінтами.ЯКІ БУВАЮТЬ ТОКСИНИ

 • Водорозчинні - їх в організмі 80%. Нейтралізувати їх можна за допомогою антиоксиданту H-500 і збагачувача води Корал-Майн. Вони ефективно виводять токсини і очищають організм.

 • Жиророзчинні - їх 20%. Нейтралізувати їх можна за допомогою продукту Асимілятор, який допомагає роботі підшлункової залози, розщеплювати харчові продукти, а також зменшує утворення токсинів. Корал Лецитин - захищає мембрани клітин від пошкодження токсинами і виводить їх з організму.


ЯК ПРИЙМАТИ КОРАЛ ДЕТОКС

Для відновлення внутрішнього середовища організму і ефективного очищення, рекомендуємо почати з програми Корал Детокс.

Корал Детокс
 • Один пакет саше з Корал-Майн опустіть не розкриваючи в 1,5-2 л пляшку негазованої води. Збовтайте. Через 5-10 хвилин можете пити. Приймайте за 30 хвилин до їжі і не раніше, ніж через 1,5-2 години після їжі. Після того, як попили обов'язково закривати кришкою.

 • H-500 розчинити 1 капсулу в ⅓ склянки гарячої води 50-60 градусів. Запивати краще теплою водою з Корал-Майн. Чи приймаєте 2 рази в день за 30 хвилин до їжі, вранці і до обіду.

 • Асимілятор п'єте по 1 капсулі за 10 хвилин до їжі 3 рази на день, запиваючи невеликою кількістю звичайної води. Якщо не можете проковтнути капсулу, висипайте вміст капсули в ложку і запиваєте водою.

 • Корал Лецитин пити по 2 капсули після або під час їжі 2 рази в день. Капсули можете розжувати, якщо не можете проковтнути.
Корал-Майн (30 пакетів)
H-500 (120 капсул)
Асимілятор (90 капсул)
Корал Лецитин (120 капсул)


Під час прийому програми Корал Детокс, необхідно виключити цукор, крім фруктів та ягід (обмежити виноград, груші, яблука), дріжджове тісто, смажене, жирне, солоне, солодке, консервацію з оцтом, алкоголь, яловичину і свинину, соуси, кетчупи, газовані напої, пакетовані соки. Молоко тільки в чай і каву.

Можна кисломолочні продукти, сири, рослинну олію в салати або кашу, обмежити вершкове масло.В РЕЗУЛЬТАТІ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕТОКС

 • Позбудетеся від зайвої ваги.
 • Від головного болю, алергії і набряків.
 • Відновите роботу шлунково-кишкового тракту і всіх систем органів.
 • Через 2-3 місяці прийому Детокс розсмокчуться ліпоми (жировики).
 • Через 4-6 місяців розм'якшуться камені в нирках.
 • Відновиться рівень цукру в крові.
Для очищення організму від токсинів можна приймати Корал Детокс, або Корал Детокс Плюс, або Упаковка Життя.

Корал Детокс Плюс
Упаковка Життя

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71