ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Етап 1: Детокс, корал детокс, detox відгуки, coral detox plus, як приймати detox, подхомутнікови, detox купити, очищення орга

Етап 1: Детокс

Багато хвороб викликають токсини. З першого кроку ви готуєте організм до глибокого очищення. Позбавляєте його від токсинів і отрут. Інтоксикація відбувається зазвичай без симптомів. Організм виводить токсини через кишечник і нирки, якщо ж ці органи не справляються, то підключаються шкіра і легені.

Токсини (від грецького toxikos - отруйний) - отрута біологічного походження. Виробляються, наприклад, пухлинними клітинами, інфекційними (від лат. Inficio - насичувати, заражати) агентами - бактеріями, вірусами, грибами (мікотоксини), або паразитами, зокрема, гельмінтами.

ЯКІ БУВАЮТЬ ТОКСИНИ

arrow
Водорозчинні - їх в організмі 80%. Нейтралізувати їх можна за допомогою антиоксиданту H-500 і збагачувача води Корал-Майн. Вони ефективно виводять токсини і очищають організм.
arrow
Жиророзчинні - їх 20%. Нейтралізувати їх можна за допомогою продукту Асимілятор, який допомагає роботі підшлункової залози, розщеплювати харчові продукти, а також зменшує утворення токсинів. Корал Лецитин - захищає мембрани клітин від пошкодження токсинами і виводить їх з організму.

ЯК ПРИЙМАТИ КОРАЛ ДЕТОКС

Для відновлення внутрішнього середовища організму і ефективного очищення, рекомендуємо почати з програми Корал Детокс.
Корал Детокс
arrow
Один пакет саше з Корал-Майн опустіть не розкриваючи в 1,5-2 л пляшку негазованої води. Збовтайте. Через 5-10 хвилин можете пити. Приймайте за 30 хвилин до їжі і не раніше, ніж через 1,5-2 години після їжі. Після того, як попили обов'язково закривати кришкою.
arrow
H-500 розчинити 1 капсулу в ⅓ склянки гарячої води 50-60 градусів. Запивати краще теплою водою з Корал-Майн. Чи приймаєте 2 рази в день за 30 хвилин до їжі, вранці і до обіду.
arrow
Асимілятор п'єте по 1 капсулі за 10 хвилин до їжі 3 рази на день, запиваючи невеликою кількістю звичайної води. Якщо не можете проковтнути капсулу, висипайте вміст капсули в ложку і запиваєте водою.
arrow
Корал Лецитин пити по 2 капсули після або під час їжі 2 рази в день. Капсули можете розжувати, якщо не можете проковтнути.
Корал-Майн
H-500
Асимілятор
Корал Лецитин

необхідно виключити

Під час прийому програми Корал Детокс, необхідно виключити цукор, крім фруктів та ягід (обмежити виноград, груші, яблука), дріжджове тісто, смажене, жирне, солоне, солодке, консервацію з оцтом, алкоголь, яловичину і свинину, соуси, кетчупи, газовані напої, пакетовані соки. Молоко тільки в чай і каву.

Можна кисломолочні продукти, сири, рослинну олію в салати або кашу, обмежити вершкове масло.

В РЕЗУЛЬТАТІ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕТОКС

arrow
Позбудетеся від зайвої ваги.
arrow
Від головного болю, алергії і набряків.
arrow
Відновите роботу шлунково-кишкового тракту і всіх систем органів.
arrow
Через 2-3 місяці прийому Детокс розсмокчуться ліпоми (жировики).
arrow
Через 4-6 місяців розм'якшуться камені в нирках.
arrow
Відновиться рівень цукру в крові.

можна приймати

Для очищення організму від токсинів можна приймати Корал Детокс, або Корал Детокс Плюс, або ГідраМакс або Упаковка Життя.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах