Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Етап 4: Відновлення, відновлення організму після очищення, продукти клітинного харчування, клітинне харчування ольга бутакова

Етап 4: Відновлення

Кожен орган людини складається з трильйонів клітин. Вони народжуються і вмирають, постійно поновлюються і так, протягом усього життя. Наприклад, шкіра оновлюється кожні 2 тижні, кров через 150 днів, кишечник 16 років і так далі.

Швидкість відновлення залежить від багатьох факторів. В основному, від екології, харчування, чистої води, руху, психології - способу життя. Якщо ви налаштовані жити довго і залишатися здоровими, тоді подбайте про клітини. Для їх життєдіяльності необхідне водне середовище, так як вони народжуються і живуть в ньому.

Для швидкого відновлення організму необхідно клітинне харчування. Що це таке, запитаєте ви? Це натуральна їжа природного походження, що складається з трав. У ній міститься все необхідне для ділення клітин.

КОЖЕН ДЕНЬ КЛІТИНИ ПОВИННІ ОТРИМУВАТИ

28 АМІНОКИСЛОТ (21 + 7 НЕЗАМІННИХ)
На вибір: Хлорела, Протівіті Ультра, Дейлі Делішес Б'юті Шейк Малина, Преміум Спіруліна, Корал Люцерна.
15 МІНЕРАЛІВ
На вибір: Корал Магній, Ca-Mg Комплекс, Залізо, Кальцій меджик, Корал Цинк 25, МСМ, ПентоКан, Селен.
12 ВІТАМІНІВ
На вибір: Алтiмейт Макс, Коензим Q10.
7 ГРУП ФЕРМЕНТІВ
На вибір: Асимілятор, Папая.
3 ПНЖК
На вибір: Омега 3 апельсини, Омега 3/60, Корал Лецитин.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах