ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Коензим Q10
Серце і судини: Коензим Q10 / Coenzyme Q10, coenzyme q10 100 mg, кофермент, кардиопак, енергія, серце і судини, энергия, серд
#2177

Коензим Q10 (60 капсул)

Енергетичний субстрат, необхідний для життєдіяльності всіх клітин нашого організму. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Коензим Q10 у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Коензим Q10 (60 капсул)


СКЛАД


Кофермент Q10 - 100 мг.
Допоміжні компоненти.

«Кофермент Q10» убіхінон - являє собою енергетичний субстрат, необхідний для життєдіяльності всіх видів клітин. При достатньому вмісті його в тканинах відбувається нормальний перебіг імунологічних реакцій. У людському організмі кофермент синтезується з мевалонової кислоти - однієї з ключових органічних кислот живих істот. З віком цей процес згасає, і тоді на допомогу приходить біологічно активна добавка «Кофермент Q10».

«Кофермент Q10» продукт на основі убіхінона, підвищує енергетичний потенціал організму, посилює антиоксидантний захист, запобігаючи передчасному старінню і розвитку багатьох недуг.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Найбільшу потребу в коферменті Q10 відчувають органи з максимальними енергетичними затратами - серце, печінка, нирки і підшлункова залоза. Ця речовина є складовою частиною мітохондрій, які б виробляли близько 95% всієї енергії, необхідної людському організму. Застосування коферменту передбачено багатьма програмами по зниженню ваги, тому що він стимулює вироблення енергії і нормалізує процес обміну речовин. При цьому зайві жирові відкладення розщеплюються і використовуються організмом як джерело поживних речовин.

З віком організм втрачає здатність засвоювати достатню кількість кофермент Q10, що надходить з їжею. Паралельно з цим знижується і його синтез в організмі, що є однією з причин багатьох захворювань, які супроводжують похилий вік.

Дослідження показали, що кофермент Q10 необхідний для забезпечення імунного захисту організму: він посилює активність макрофагів і збільшує кількість імуноглобулінів.

Ця речовина також нормалізує роботу серцево-судинної системи: підвищує скоротливу здатність міокарда і покращує його кровотік, виявляє антисклеротичну, антиаритмічну і гіпотензивну дію, підвищує фізичну витривалість, уповільнює процеси старіння, захищає мітохондрії від окислення. Значно зменшує токсичну дію ліків, підтримує функцію вилочкової залози.

Слід врахувати, що дія коферменту не є миттєвою. Результати його застосування починають проявлятися на 2-4 тижні після початку прийому, коли досягається необхідний рівень його концентрації в організмі.

ЗАСТОСУВАННЯ


Астенії і синдромі хронічної втоми.
Станах емоційно-психічного або фізичного виснаження.
ІХС, аритмії, гіпертонії.
Атеросклерозі і порушенні.
Надмірній вазі і реабілітації після різних захворювань.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану системи кровотворення
Тест стану системи кровотворення
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення системи органів кровотворення
Відновлення системи органів кровотворенняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club