Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Каталог / Здоров'я / Очищення / Програма 2 Коло-Вада Плюс пек
Очищення: Colo-Vada Pack & Coral-Mine, set programm 2 colo-vada plus pack and coral-mine

Програма 2 Коло-Вада Плюс пек (набiр)

Ефективна комплексна програма, яка сприяє очищенню організму і відновленню здорового внутрішнього середовища, і мінеральна композиція Корал-Майн. Детальніше...
Програма складена таким чином, що дає можливість отримати максимальний оздоровчий ефект, не викликаючи почуття дискомфорту і зберігаючи звичний ритм життя. Біологічно активні речовини з ретельно дібраних продуктів програми повністю компенсують обмеження у харчуванні. Це забезпечує повноцінну роботу усіх систем організму без порушень вітамінно-мінерального балансу та обміну речовин.

Програма допомагає:


arrow
очистити організм від токсинів і застояного вмісту кишечника;
arrow
активувати роботу травної, видільної, лімфатичної систем;
arrow
підвищити життєвий тонус і працездатність;
arrow
покращити стан шкіри.

Тривалість програми становить 14 днів і включає 3 етапи:

Етап 1. Підготовка


Активні компоненти продуктів на цьому етапі допомагають нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту, коригують вітамінно-мінеральний баланс, покращують моторику кишечника. Для першого етапу програми призначені 14 пакетів №1 і 14 капсул Супер-Флори. Тривалість першого етапу – 7 днів.

Етап 2. Очищення


Основний компонент цього етапу – коктейль із порошку Коло-Вада Мікс – містить у своєму складі велику кількість харчових волокон. Набухаючи у кишечнику, вони обволікають і виводять застояний вміст, сприяючи ретельному очищенню кишечника. Для другого етапу програми призначені 8 пакетів №2 і 8 капсул Супер-Флори. Тривалість другого етапу – 4 дні.

Етап 3. Відновлення


Продукти завершального етапу допомагають відновити мікрофлору кишечника і покращити засвоєння поживних речовин за рахунок комплексу пробіотичних культур (біфідо- та лактобактерій), пребіотиків і травних ферментів. Для третього етапу програми призначені 6 пакетів №3 і 8 капсул Супер-Флори. Тривалість третього етапу – 3 дні.

Продукти програми:

АЛТІМЕЙТ
Збалансоване джерело вітамінів і мінералів. Дозволяє компенсувати брак корисних елементів, оптимізує обмін речовин.

КАСКАРА САГРАДА


М’який проносний засіб рослинного походження. Покращує перистальтику кишечника, допомагає формуванню регулярних м’яких випорожнень.

ЛИСТЯ ЧОРНОГО ГОРІХА


Продукт рослинного походження допомагає виводити паразитів із кишечника, запобігає бродильним і гнильним процесам у кишечнику, має легку проносну дію.

НАБІР ТРАВ №2


Комбінація кореня лопуха, часнику, конюшини червоної, кореня імбиру, насіння розторопші, кореня шавлії і листя малини стимулює секреторну та моторну функції ШКТ, сприяють покращенню роботи печінки і прискорює виведення токсинів.

ВІТАМІН С


Містить аскорбінову кислоту, флавоноїди цитрусових і екстракт плодів шипшини. Вітамін С – надважливий антиоксидант активує захисні функції організму.

ЛЮЦЕРНА


Рослинне джерело протеїну, вітамінів, мінералів для підвищення життєвого тонусу організму. Допомагає контролювати рівень холестерину і виводити токсини з організму, підтримує нормальну роботу ШКТ.

ДИГЕСТЕЙБЛ


Збалансований комплекс із 12 травних ферментів для кращого розщеплення і засвоєння поживних речовин.

СУПЕР-ФЛОРА


Збалансована комбінація пробіотиків сприяє росту чисельності корисних бактерій і відновленню мікрофлори кишечника, що допомагає покращити травлення, зміцнити імунітет.

ПОРОШОК КОЛО-ВАДА МІКС


Джерело розчинних і нерозчинних харчових волокон для ефективного очищення кишечника.

КОРАЛ-МАЙН


Мінеральна композиція з реліктових коралів для покращення якості і смакових властивостей води. Джерело корисних макро- та мікроелементів (кальцію, магнію, калію та ін.), які регулюють мінеральний і кислотно-лужний баланс в організмі.

Протипоказання


Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю, діарея, непрохідність кишечника.Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Особам із захворюваннями щитовидної залози і приймають препарати йоду необхідно проконсультуватися з лікарем-ендокринологом.

Спосіб зберігання


Зберігати в сухому, захищеному від сонячних променів і недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С.

Термін придатності


2 роки з дати виробництва.

Країна виробництва


США

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах