ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Загальна концепція здоров'я з Coral Club, здоров'я, оздоровлення, відновлення організму, лікування захворювань, профілактика

Загальна концепція здоров'я з Coral Club

Концепція Здоров'я є цілісною системою очищення, живлення і відновлення організму. Вона була розроблена на основі наукових досліджень і практиці застосування продуктів Coral Club International на протязі більш ніж 20 років, заслуживши довіру споживачів.

Здоров'я людини залежить від способу життя і оточуючого нас середовища, що безпосередньо впливає на обмінні процеси в організмі. Вони регулюють всі життєво важливі функції, що впливають на якість робочих і рекреаційних циклів, а отже на здатність організму переносити навантаження і відновлюватися.

Для оптимального і довгострокового функціонування систем на клітинному рівні, необхідно відмовитися від шкідливих звичок, вчасно очищати організм, збалансовано харчуватися і підтримувати водний баланс, що дозволить мінімізувати негативні наслідки впливів на організм зовнішніх і внутрішніх факторів.

Ось кілька кроків до досягнення цих цілей:КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ОЗДОРОВЛЕННЯ

ГІДРАТАЦІЯ
Для підтримки водно-електролітного балансу пийте протягом дня чисту, збагачену природними мінералами воду Coral-Mine.

ОЧИЩЕННЯ І ДЕТОКСИКАЦІЯ
Два рази на рік очищайте організм від шлаків, токсинів і паразитів.

КЛІТИННЕ ХАРЧУВАННЯ
Для правильного функціонування травної системи і нормалізації обміну речовин підтримуйте баланс мікрофлори і використовуйте клітинне харчування.

ЗАХИСТ
Для захисту від зовнішніх факторів підтримуйте імунну систему, вітамінно-мінеральний баланс і мінімізуйте техногенний вплив.ГІДРАТАЦІЯ

гидратацiя


Людина втрачає близько 1 літра води на добу за рахунок випаровування води шкірою та через легені. Рясне потовиділення, яке може бути викликане активними фізичними навантаженнями, погодними умовами або підвищеною температурою тіла, значно збільшує втрату рідини. Для підтримки водно-електролітного балансу, захисту від зневоднення, запобігання утворення каменів в нирках та інших порушень обмінних процесів здоровим дорослим необхідно випивати не менше 1,5 літри рідини на добу.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна в статті.

ОЧИЩЕННЯ І ДЕТОКСИКАЦІЯ

очищення і детоксикація


Очищення та детоксикація - це комплексний підхід, що забезпечує природне виведення токсинів і кінцевих метаболітів з організму, підтримку здоров'я клітин, водний, мінеральний і електролітний баланс.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна в статті.

КЛІТИННЕ ХАРЧУВАННЯ

клітинне харчування


У регуляції обміну речовин одну з ключових ролей відіграє добова норма калорій, необхідна конкретній людині. Вона залежить від рівня фізичної активності протягом дня і базового метаболізму (енергія, необхідна тілу і мозку для підтримки життєдіяльності). Важливе місце в цих процесах займають нутрієнти (від англ. поживні речовини) - біологічно важливі елементи їжі, які беруть участь в обміні речовин для трансформації калорій в енергію. Їх склад і дозування впливають на базові процеси в організмі.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна в статті.

ЗАХИСТ

захист організму


Системи організму потребують підтримки і відновлення після впливів навколишнього середовища (кліматичних, екологічних, техногенних, сезонних, соціальних), нездорового способу життя і тривалих курсів лікування. Для цього необхідно правильно розподіляти фізичні навантаження, контролювати раціон харчування і водний баланс. У підтримці і відновленні імунної, серцево-судинної, нервової, травної та ін. систем добре себе зарекомендували біопрепарати на основі натуральних інгредієнтів.ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі і миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71