ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Корал Люцерна
Фітонутрієнти: Люцерна / Coral Alfalfa, coral alfalfa, травлення, для травлення, імунна підтримка, для імунітету, жіноче здор
#2102

Корал Люцерна (120 капсул)

Корисний для здоров'я продукт, зміцнює імунітет, підвищує життєвий тонус, покращує травлення, сприяє детоксикації, захищає від карієсу. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Люцерна у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Люцерна (120 капсул)


СКЛАД


Трава люцерни посівної - 150 мг.
Концентрований сік люцерни - 250 мг.
Допоміжні компоненти.

«Корал Люцерна» різнобічно впливає на здоров'я, будучи відмінним профілактичним засобом від багатьох недуг. Новий продукт крім трави люцерни містить концентрований сік листя, що підсилює його позитивну дію. Вживання «царської трави» сприяє піднесенню життєвого тонусу, підвищує працездатність, корисно людям з ослабленим здоров'ям, які страждають від розладу травлення, інтоксикації, що мають проблеми сечостатевої системи.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Підвищене споживання люцерною з грунту мінералів і пояснює її корисні властивості і широкий спектр застосування. У листі рослини містяться вісім есенціальних амінокислот, не відтворювальних людським організмом. Вітаміни А, В1, В2, В6, D2, D3, Е і К, мінеральні речовини, особливо кальцій, фосфор і фтор, сапоніни та ін. Наявність вітаміну К робить люцерну ефективним антигеморагічним засобом, який попереджає крововиливи і кровоточивість.

Люцерна - одна з небагатьох рослин, що має в своєму складі фтор природного походження, який накопичується в організмі в першу чергу в тканинах зубів. Він сприяє формуванню зубної емалі і оберігає зуби від розвитку карієсу, роблячи бактерицидну дію на мікроорганізми.

Завдяки сапонінам рослина здатна знижувати в крові рівень холестерину. Вона не тільки запобігає атеросклеротичним змінам в стінках судин, а й підвищує їх еластичність, використовується при зниженні артеріального тиску.

Люцерна надає регулюючу дію на проникність кровоносних судин і окислювально-відновні процеси.

«Універсальна» трава надає оздоровлюючий ефект при хворобах шлунка, здутті, виразкової хвороби. Екстракт люцерни використовується під час лікувального голодування через зміст в ньому цінних речовин, в першу чергу амінокислот і хлорофілу.

Вона корисна жінкам в період менопаузи і годуючим матерям завдяки естрогеноподібній активності ізофлавонів і здатності згладжувати тривожні стани, підвищувати лактацію.

Це також легкий сечогінний засіб (нормалізує водний баланс і сприяє виведенню солей сечової кислоти з організму).

ЗАСТОСУВАННЯ


«Корал Люцерна» відмінний загальнозміцнюючий засіб, що застосовується для профілактики:
Гіповітамінозу, перевтоми, підвищеної дратівливості.
Атеросклерозу, подагри.
Недостатньої лактації.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану сечовидільної системи
Тест стану сечовидільної системи
Відновлення роботи нирок
Відновлення роботи нирок
Відновлення функції нирок
Відновлення функції нирокКраїни, де можна придбати продукти Coral Club