ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Травлення / Корал Артишок
Травлення: Артишок / Coral Artichoke, травлення, для травлення, фітонутрієнти, для печінки, при гепатиті, для обмін речовин,
#91640

Корал Артишок (90 капсул)

Продукт надає оздоровчий ефект на печінку і жовчовивідні шляхи, покращуючи роботу органів травлення та загальне самопочуття. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Артишок у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Артишок (90 капсул)


"Coral Artichoke" перший друг печінки! Кращі рослинні гепатопротектори в складі продукту - (артишок, расторопша) + кульбаба, бетаїн надають оздоровчий ефект на печінку і жовчовивідні шляхи, забезпечують детоксикаційний захист організму, покращуючи роботу органів травлення та загальне самопочуття.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Артишок - цінний дієтичний продукт з пікантно-горіховим смаком. Безсумнівна перевага цього овоча полягає в вираженому гепатопротектоному ефекті. Активні речовини артишоку - кофеілхінні кислоти, цинарин, флавоноїди - володіють очисними і жовчогінними властивостями. Вони знижують рівень холінестерази, зменшують жировий і ліпідний вихід печінки і надають оздоровлюючий ефект. Крім того, артишок прискорює виведення надлишкової рідини і азотовмісних сполук. Забезпечуючи організм поживними речовинами, білком, вітамінами А, С, В1, В2, каротином, мінеральними речовинами, артишок нормалізує обмінні процеси і травлення.

Розторопша (молочний чортополох) успішно застосовується при різних печінкових порушеннях. Екстракт розторопші рекомендований Інститутом харчування РАМН як профілактичний засіб для регіону з порушеною екологією. Ця цілюща рослина містить рідкісну біологічно активну речовину силімарин, а також ще близько 200 цінних компонентів. Рослина підсилює утворення і виділення жовчі, секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту, підвищує захисні властивості печінки при інфекціях та отруєнні (в тому числі хлором, радіацією, медикаментами, алкоголем, навіть найнебезпечнішими з грибів - блідою поганкою і мухомором).

Кульбаба користується великою популярністю у європейських жителів. Вміщені в ньому гіркі речовини збуджують апетит і покращують травлення, мають жовчогінні, діуретичні і проносні властивості. Екстракт кульбаби відноситься до найбільш цінних тонізуючим і зміцнюючим засобів.

Бетаїн - ліпотропна речовина рослинного походження. Він нормалізує ліпідний обмін в печінці, рівень холестерину в крові, бере участь в обмінних процесах, сприяє виробленню енергії. Ця речовина також має жовчоутворюючу і жовчогінну дію, покращує діяльність травної системи.

ЗАСТОСУВАННЯ


"Coral Artichoke" благотворно впливає на печінку:
при різних порушеннях: гепатиті, дистрофії печінки, жировому гепатозі;
при хронічних інтоксикаціях;
при порушеннях процесу травлення і обміну речовин.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Відновлення та очищення печінки
Відновлення та очищення печінки
Каміння в жовчному. причини, симптоми і лікування
Каміння в жовчному. причини, симптоми і лікуванняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club