ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Суглоби та кістки / Корал Босвелія
Суглоби та кістки: Босвелія / Coral Boswellia, суглоби, для суглобів, фітонутрієнти, зміцнити хрящі, для хрящів, coral boswel
#91846

Корал Босвелія (90 капсул)

Засіб на основі екстракту смоли дерева Босвелія, ефективний при запальних процесах опорно-рухового апарату. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Босвелія у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Босвелія (90 капсул)


Забезпечує комплексну підтримку опорно-рухового апарату. В основі продукту - екстракт однойменної рослини, який завдяки вмісту босвелієвих кислот в першу чергу зменшує запальні процеси, допомагає поліпшити кровообіг в м'язових тканинах і зміцнити структуру хрящів.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Salai guggal, Shallaki, або індійський ладан, - так на сході називають невисокі дерева сімейства бурзерові, які ростуть в гірських районах Індії. Серед всіх видів цієї рослини найбільш цінувалися Босвелія тропічна, або Boswellia serrata, іменована європейцями Indian Frankincense (індійське пахощі). Характерною особливістю босвелії є наявність ароматичних смол, що містять легендарні босвелєві кислоти. Невипадково індуси називають Босвелію «борцем із запаленнями».

Серед всіх корисних речовин, а це і ефірні масла (камфен, пінен), і камеді, і пальмітинова кислота, найбільшою цінністю є босвелєві кислоти завдяки своїм протизапальним властивостям.

В ході досліджень індійські вчені встановили, що при прийомі босвелії відзначається ефективне зменшення набряклості і больових відчуттів у хворих на ревматоїдний артрит. Механізм її дії схожий з механізмом дії нестероїдних протизапальних препаратів, але без властивих їм побічних ефектів. Принцип дії босвелієвих кислот на кістково-м'язову систему полягає в наступному. Ці кислоти ефективно блокують синтез лейкотрієнів, гормоноподібних речовин, які є одним з головних факторів запалення в хребті, хрящах, зв'язках, сполучної тканини, навколосуглобової рідини. Вони також перешкоджають проникненню в хрящ і суглобову рідину білих кров'яних клітин - лейкоцитів, тим самим не тільки сприяючи ослабленню запальної реакції, а й безпосередньо зменшуючи ступінь ураження суглобового хряща.

Босвелія цінується і за зміцнювальний вплив на структуру хряща і кісткової тканини. Босвелієві кислоти перешкоджають виробленню спеціальних ферментів, що руйнують хрящ, зменшують виділення з сечею структурних компонентів хрящової тканини, таких, як гидроксипролин, гексозаміни і уронова кислота, сповільнюючи руйнування хряща і, навпаки, прискорюючи відновлювальні процеси. Ця дія рослини безпосередньо пов'язана зі зменшенням больових відчуттів і набряклості суглобів.

У числі інших оздоровчих ефектів босвелієві кислоти також покращують кровообіг в запалених суглобових тканинах, сприяють зміцненню та відновленню пошкоджених судин, полегшують доступ крові і поживних речовин до вогнищ ушкодження.

ЗАСТОСУВАННЯ


допомагає зменшити запальні процеси в суглобах, м'язах і хрящах;
попереджає розвиток дегенеративних процесів в кістково-м'язовій тканині;
поліпшує м'язовий кровотік;
згладжує неприємне відчуття раптового різкого болю і скутості в суглобах.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану кістково-м'язової системи
Тест стану кістково-м'язової системи
Програма для зміцнення суглобів
Програма для зміцнення суглобів
Як позбутися болю в суглобах
Як позбутися болю в суглобах
Профілактика захворювань суглобів
Профілактика захворювань суглобівКраїни, де можна придбати продукти Coral Club