ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Моносахариди та полісахариди / Корал Бурдок Рут
Очищення: Корал Бурдок Рут / Coral Burdock Root, очищення, detox, детокс, для очищення організму, очищення організму, фітонут
#91860

Корал Бурдок Рут (90 капсул)

Продукт сприяє нормалізації обміну речовин. За рахунок детоксикаційних, кровоочищуючих і сечогінних властивостей ефективно виводить з організму токсини і шлаки. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Бурдок Рут у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Бурдок Рут (90 капсул)


"Coral Burdock Root" - оздоровчий засіб на основі кореня лопуха великого, Arctium lappa. Оптимізує обмін речовин, процеси кровоочищення, підсилює жовчовиділення, діурез, зменшує запалення в шлунково-кишковому тракті, проявляє антибактеріальні властивості.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Корінь лопуха відрізняється високим вмістом біоактивних речовин, які надають різносторонню дію на організм. У ньому містяться полісахарид інулін (більше 35%), природні стерини, жирні карбонові (пальмітинова і стеаринова) і оксикоричні кислоти, дубильні речовини, гіркоти, білок, ефірні масла.

У корені лопуха міститься велика кількість інуліну, що додає рослині солодкуватий смак. Розщеплюючись в шлунково-кишковому тракті до фруктози, інулін збільшує відкладення глікогену в печінці і нормалізує функцію підшлункової залози. Тому він дуже корисний діабетикам. Крім цього інсулін володіє пребіотичними властивостями, тобто позитивно впливає на мікрофлору, сприяючи зростанню корисних бактерій.

Оксикоричні кислоти лопуха мають токсикаційні, сечогінні і кровоочисні властивості. Вони сприяють посиленому виведенню з крові сечогінної кислоти, сечовини, аміаку, токсинів, покращуючи функцію нирок і посилюючи діурез. Крім того, нормалізують водно-сольовий обмін і надають гепатозахисну дію.

Активні речовини лопуха зменшують запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, захищають слизову оболонку шлунка і товстої кишки від роздратування і покращують секрецію шлункового соку, сприяю загоєнню виразкових ерозій, зменшують спастичні болі і сприяють звільненню кишечника.

Вміщені в лопусі підсилюють відділення жовчі, збільшують секрецію ферментів підшлункової залози. Завдяки такому оздоровчому ефекту корінь лопуха можна застосовувати при різних харчових розладах, порушенні функції печінки і жовчного міхура.

Лопух великий характеризується наявністю в складі цінних рослинних стеарину ситостерину і стигмастерин - антагоністів холестерину. Ці речовини регулюють метаболізм ліпопротеїдів в печінці і тонкому кишечнику, знижує всмоктування холестерину в кишечнику, тим самим зменшуючи його рівень в крові. У той же час, будучи природними гормоноподібними речовинами, попереджають або згладжують гормональні порушення.

У корені лопуха досить багато ефірних масел і карбонових кислот, відомих антисептиків, що знищують в шлунково-кишковому тракті патогенні бактерії, що викликають диспепсію, алергію, метиоризм.

ЗАСТОСУВАННЯ


Покращує детоксикацію організму.
Сприяє зниженню рівня холестерину.
Зменшує запальні і бактеріальні явища в шлунково-кишковому тракті.
Оптимізує травлення і роботу печінки.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану сечовидільної системи
Тест стану сечовидільної системи
Відновлення роботи нирок
Відновлення роботи нирок
Відновлення функції нирок
Відновлення функції нирокКраїни, де можна придбати продукти Coral Club