ДОСТАВКА
ОПЛАТА
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Пам'ять і увага / Корал Карнітин
Енергія та працездатність: Корал Карнітин / Coral Carnitine, coral carnitine, енергія, для енергії, контроль ваги, для схудне
#91890

Корал Карнітин (180 капсул)

Продукт "Coral Carnitine" рекомендується для підтримки стійкого рівня енергії і кращої опірності організму. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Карнітин у Львові, натисніть кнопку «Дізнатись ціну». Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Карнітин (180 капсул)

СКЛАД


arrow
Ацетил L- карнітин - 400 мг.
arrow
Допоміжні компоненти.

"Coral Carnitine" ефективний енергетичний біостимулятор, підвищує швидкість розщеплення жирових відкладень. Поряд з цим прийом карнітину попереджає нервове виснаження, проблеми з міокардом, покращує фізичну витривалість і розумову активність.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


У перекладі з латинської слово «карнітин» означає м'ясо, ймовірно, тому, що ця речовина була виділена ще на початку минулого століття з м'яса домашніх тварин. В ході подальших досліджень з'ясувалося, що карнітин дуже близький за структурою до вітамінів групи В, хоча вітаміном не є. Може синтезуватися в організмі в печінці та нирках, міститься в основному в м'язах і печінці.

Дія карнітину заснована на тому, що він підсилює розпад жирів, направляючи їх в «енергетичні станції» наших клітин - мітохондрії. Саме в них відбувається окислення жиру і виділення енергії. Чим більше кількість жирних кислот карнітин доставить до мітохондрій для вироблення енергії, тим менше залишиться жиру, який може відкластися.
Це також відмінний засіб профілактики утворення жирових (атеросклеротичних) бляшок у кровоносних судинах. Завдяки карнітину міокард не тільки звільняється від зайвих жирових відкладень, а й отримує вдвічі більше енергії.

Ще одна дуже важлива дія карнітину пов'язана з тим, що він здатний скорочувати появу в організмі вільних радикалів, головних винуватців передчасного старіння клітин. А крім цього, активізує діяльність власної антиоксидантної системи організму.

Карнітин також прискорює процес розщеплення вуглеводів до молочної кислоти і сприяє швидкому всмоктуванню останньої з м'язових тканин. Він забезпечує м'язи енергією при гіпоксії, підвищує стійкість тканин до впливу токсичних продуктів розпаду. Завдяки такому ефекту швидко відновлюється працездатність після тривалих фізичних навантажень.

За рахунок своєї багатофункціональної дії на здоров'я дана речовина корисна всім без винятку. Харчові джерела карнітина - м'ясо, молоко, риба. З огляду на це, можна сказати, що він більше потрібен любителям рослинної їжі, але, якщо врахувати, що при термообробці значна частина карнітина втрачається, то для поповнення добової потреби і вегетаріанцям, і м'ясоїдам необхідний додатковий прийом добавок з карнітином.

ЗАСТОСУВАННЯ


"Coral Carnitine" корисний продукт для:
arrow
Підтримки ваги в нормі.
arrow
Підвищення витривалості і працездатності.
arrow
Відновлення енергетичного потенціалу організму.
arrow
Здоров'я серцево-судинної системи.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Coral Club в інших країнах