ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Корал Магній
Серце і судини: Магній / Coral Magnesium, корал магний, coral magnesium, серце, судини, антистрес, вітаміни, мінерали, для се
#91881

Корал Магній (90 капсул)

Мінеральний комплекс, що містить магній у вигляді Таурат і гліцинат. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Магній у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Магній (90 капсул)


СКЛАД


Магній (Таурат) - 75 мг.
Магній (бісгліцінат) - 75 мг.
Допоміжні компоненти.

«Корал Магній» необхідний продукт для повноцінної роботи серцево-судинної, нервової та травної систем, відновлення багатьох біологічних функцій організму.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Магній є одним з найважливіших мінералів для людини, адже він бере участь більш ніж в 300 біохімічних реакціях, що забезпечують нормальне функціонування організму. Одна з головних функцій магнію - захист нервової системи від руйнівних стресів. Магній гальмує процеси збудження в ЦНС і знижує чутливість організму до зовнішніх подразників (різких звуків, занадто яскравого світла). При його дефіциті з'являються підвищена нервозність, дратівливість, сильна стомлюваність.

Магній оптимізує функціонування клітин серцевого м'яза, стабілізує серцевий ритм, надзвичайно важливий в процесі регуляції нервово-м'язової активності серця. Цей мінерал необхідний для засвоєння кальцію і вітаміну С, бере участь у вуглеводному обміні. Магній допомагає організму адаптуватися до холоду, служить структурним компонентом кісток і зубної емалі, стимулює перестальтику кишечника і підвищує жовчовиділення.

Магній сприяє відновленню механізму згортання крові, допомагає підтримувати здоров'я судин, попереджає формування холестеринових бляшок на їх стінках, збільшуючи просвіт судин і посилюючи, таким чином, коронарний кровотік.

Магній також активно впливає на роботу нирок і надниркових залоз, вироблення енергії, формування кістково-м'язової тканини. При дефіциті магнію порушується процес якісного засвоєння мінералів, поживних речовин. Адекватний же рівень магнію в організмі сприяє підвищенню тонусу гладкої мускулатури судин, кишечника, жовчного і сечового міхура і т.д. Відіграє важливу роль у синтезі білка, амінокислот, передачі генетичної інформації за участю ДНК і РНК.

У складі продукту дві солі магнію - Таурат і гліцинат (з'єднання з амінокислотами таурином і гліцином). Гідність цих солей в тому, що вони мають найкращу біодоступність у порівнянні з іншими солями магнію і не мають подразнюючої дії на кишечник. Крім того, поєднання гліцину і магнію покращує мозковий кровообіг, оптимізуючи пам'ять і працездатність. А поєднання таурину і магнію активізує вироблення енергії і поліпшення живлення клітин.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Корал Магній» проявляє наступний оздоровчий ефект:
Підвищує стійкість до розумових, емоційних, фізичних навантажень.
Підсилює енергетичний потенціал серцевого м'яза, регулює тонус кровоносних судин і серцевий ритм.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану системи кровотворення
Тест стану системи кровотворення
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення системи органів кровотворення
Відновлення системи органів кровотворенняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club