ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Водно-мінеральний баланс / Корал-Майн
Водно-мінеральний баланс: Coral-Mine / Корал-Майн, 30 пакетів, coral mine, живая вода, coral-mine, coralmine, корал-майн, кор
#2220

Корал-Майн (30 пакетів)

Кораловий кальцій збагачує воду мінералами, змінює структуру. Нормалізує артеріальний тиск і відновлює серцево-судинну системи. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал-Майн у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Мінеральна композиція для кондиціонування питної води з природного коралу. Збагачує воду корисними мінералами та нормалізує водно-сольовий баланс організму, покращуючи роботу всіх органів і систем.

КАЛЬЦІЙ


Бере участь у формуванні скелету, зубів і хрящів, усіх видів сполучної тканини. Цей мінерал забезпечує стабільну серцеву діяльність, регулює нервово-м’язову провідність, підтримує здоровий стан клітинних мембран, бере участь в процесах обміну речовин і кровотворення, підвищує опірність організму до інфекцій і токсинів.

МАГНІЙ


«Помічник» кальцію – правильний баланс кальцію та магнію в організмі перешкоджає вимиванню кальцію з кісток. Забезпечує стабільний серцевий ритм, допомагає впоратися зі стресом, регулює тонус гладкої мускулатури (судин, кишечника, жовчного та сечового міхурів).

НАТРІЙ І КАЛІЙ


Нормалізують водно-сольовий і кислотно-лужний баланс, забезпечуючи постійність внутрішнього середовища організму.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ


Покласти 1 пакет-саше, не відкриваючи, в 1,5 л води (кількість води можна зменшити в 2-3 рази). Через 5 хвилин вода готова до вживання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ


Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ


Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ


5 років з дати виробництва

КРАЇНА ВИРОБНИЦТВА


ЯпоніяВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Водно-мінеральний баланс
Водно-мінеральний баланс
Як Жива вода впливає на організм
Як Жива вода впливає на організм
Підтримка водного балансу
Підтримка водного балансуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club