ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Амінокислоти / Корал Таурин
Амінокислота з високою біологічною активністю Корал Таурин / Coral Taurine, coral taurine, енергія, для енергії, серце, для с
#2101

Корал Таурин (60 капсул)

Амінокислота таурин має високу біологічну активність і необхідна для нормального функціонування організму. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Таурин у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Таурин (60 капсул)


СКЛАД


Таурин - 600 мг.
Допоміжні компоненти.

Джерело «універсальної» амінокислоти таурину, який володіє багатогранною оздоровчою дією, а тому дуже важливий для застосування в якості добавки до їжі.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Можна сказати, що ця амінокислота супроводжує людину протягом усього життя - від зачаття до самої старості. Ще під час вагітності вона надзвичайно важлива для нормального розвитку і росту плода. Причому фахівці відзначають, що в дитячому головному мозку міститься в чотири рази більше таурину, ніж в мозку дорослих.

Якщо взяти харчові джерела таурину, то він міститься в продуктах тваринного походження - рибі, м'ясі, молоці, яйцях і не зустрічається в рослинній їжі. Значить, особливо важливе значення ця амінокислота має для вегетаріанців. Хоча таурин вважається амінокислотою, але на відміну від інших амінокислот до складу білків не входить.

Функціональні можливості таурину значні. Він присутній в тканинах головного мозку і сітківці очей в дуже високих концентраціях. Зменшує судоми, гальмує передачу нервового збудження в ЦНС, зміцнює пам'ять підсилює концентрацію уваги. Це головна кислота сітківки ока (40-50%), яка забезпечує живлення його тканин і нормальне функціонування, сприяє адаптації очей до світла. І найважливіше - таурин здатний відновлювати пошкоджені тканини сітківки або кришталика і, тим самим, покращує зір після різних травм або вікових проблем.

Не менш важливим є таурин і для серцево-судинної системи. Головним чином він запобігає виведення калію з серцевого м'яза і нормалізує обмін натрію, калію, кальцію і магнію - мінералів, що відповідають за правильний і здоровий серцевий ритм. Крім того, таурин сприяє розширенню кровоносних судин.

Дана амінокислота бере активну участь в обміні речовин. Попереджує застій жовчі в жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах. Знижує рівень холестерину низької щільності (шкідливого холестерину) в крові і печінки і запобігає утворенню тромбів. Ще одне призначення таурину - підвищення активності інсуліну в організмі, а цей гормон безпосередньо впливає на рівень глюкози в крові, вироблення з глюкози глікогену в печінці і м'язах, підвищує енергообмін.

Як антиоксидант таурин пов'язує в організмі активні форми кисню, що ушкоджують ДНК, підтримує необхідну кількість вітамінів С і Е і білка-антиоксиданту глутатіону.

ЗАСТОСУВАННЯ


серцево-судинної і нервової систем;
підтримання здоров'я органів зору;
оптимізації обміну речовин;
антиоксидантного захисту.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергія та працездатність
Енергія та працездатність
Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club