ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Корал Цинк 25
Імунна підтримка: Корал Цинк / Coral Zinc, coral zinc 25, імунна підтримка, імунітету, жіноче здоров'я, для жінок, чоловіче з
#91801

Корал Цинк 25 (100 таблеток)

Цинк є унікальним продуктом, який бере участь в обміні речовин, зміцнює імунітет, відіграє важливу роль в процесах відновлення зростання шкіри, волосся і нігтів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Корал Цинк 25 у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Корал Цинк 25 (100 таблеток)


СКЛАД


Цинк (глюконат) - 25 мг.
Допоміжні компоненти.

Універсальний за діапазоном функцій продукт, який надає позитивний ефект на зміцнення здоров'я: життєво важливий для функціонування імунної системи, має противірусну дію, підтримує гормональний баланс організму, ефективний при різних шкірних захворюваннях, вугрової висипки.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Продукт містить глюконат, який легко засвоюється організмом, не викликає побічних ефектів при вживанні, відповідає високим стандартам якості.

Джерелом цинку в їжі є яловичина, печінка, морські продукти, пшеничні зародки, вівсяне борошно, морква, горох, шпинат, горіхи.

В організмі дорослої людини міститься 1,5-3 г цинку. Цей мікроелемент можна виявити у всіх органах і тканинах, але найбільша його кількість міститься в передміхуровій залозі, спермі, шкірі, волоссі, м'язовій тканині, клітинах крові.

Цинк бере участь у різних видах обміну речовин, включаючи білковий, тому він необхідний для нормального протікання багатьох біологічних процесів. Цей елемент потрібен для синтезу білка, в тому числі колагену і формування кісток.

Цинк бере участь в процесах ділення клітин, формуванні клітинного імунітету, функціонуванні десятків ферментів, гормону підшлункової залози інсуліну.

Цинк сприяє всмоктуванню вітаміну Е і підтримці його в нормальній концентрації в крові, регулює процес кровотворення.

Цинк відіграє найважливішу роль в процесах відновлення шкірних покривів, росту волосся і нігтів, секреції сальних залоз.

Важливий для переробки організмом алкоголю, тому його дефіцит в організмі може підвищувати схильність до алкоголізму.

Синергічно діє в поєднанні з вітамінами А і В6, надаючи в цілому на організм оздоровчий ефект.

БЛАГОТВОРНО ВПЛИВАЄ


Забезпечує повноцінну підтримку імунної та ендокринної систем.
Оптимізує обмін речовин.
Покращує стан шкірних покривів.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи чоловіка
Тест стану репродуктивної системи чоловіка
Відновлення репродуктивної системи чоловіка
Відновлення репродуктивної системи чоловікаКраїни, де можна придбати продукти Coral Club