ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Краса / Догляд за ротовою порожниною / Зубна паста Coralbrite
Догляд за ротовою порожниною: Coralbrite / Коралбрайт, для зубов, коралбрайт, корал брайт, coral-brite, coral brite, corall b
-10%

#5720

Зубна паста Coralbrite (80 г)

Зубна паста з гідроксиапатитом на основі викопних коралів допоможе зберегти емаль зубів здоровою та захистити від карієсу. Покращує процеси ремінералізації зубної емалі, висвітлює її, знижує чутливість зубів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Зубна паста Coralbrite у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


На 99,7% складається з натуральних компонентів.

Coralbrite - одна з перших зубних паст з використанням натурального природного джерела гідроксиапатиту – викопного корала (Fossil Coral) з японського острова Йонагуні (Yonaguni Island).

Гідроксиапатит CoralApatite® як багате джерело мікро- та макроелементів постачає необхідні мінерали до місць карієсу, що починається, забезпечуючи ремінералізацію та відновлення зубної емалі. Його коралове походження забезпечує також адсорбуючі властивості і висвітлювальний ефект.

Кальцію карбонат із природного вапняку доповнює і посилює зміцнювальні та висвітлювальні властивості пасти.

Алантоїн і кверцетин з екстракту цибулі з вираженою антиоксидантною активністю і антисептичними властивостями посилюють профілактичну дію пасти.

Унікальна мастика фісташкового дерева з грецького острова Хіос – «сльози Хіосу» – не лише зменшує кількість бактерій у ротовій порожнині, але й разом з олією японської м'яти забезпечує приємний освіжний смак.

Зубній пасті Coralbrite властива надзвичайно висока ефективність


покращує ремінералізацію зубної емалі;
зміцнює та відновлює емаль;
знижує чутливість зубів;
полірує та висвітлює зубну емаль;
запобігає появі карієсу.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Країни, де можна придбати продукти Coral Club