ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Доставка, вартість доставки продуктів coral club, терміни доставки продукції coral club, безкоштовна доставка від вартості за

Доставка

Доставка замовлень
Доставка посилок на всій території України здійснюється компанією «Нова Пошта».

Терміни доставки від 1-го й більше днів і визначаються для кожного регіону окремо. Більш детальну інформацію щодо термінів доставки ви зможете отримати у менеджера відділу доставки.

Дізнатись місцезнаходження посилки можна за номером відстеження, який надсилається вам у листі на e-mail після оформлення/оплати та укомплектування замовлення, на сайті кур’єрської компанії.

Доставка посилок здійснюється 6 днів на тиждень, крім неділі.

Увага! Доставка у населені пункти Донецької та Луганської областей тимчасово призупинена.


Кур’єрська доставка «до дверей» по Києву
При оформленні/сплаті замовлення до 12:00 у робочі дні, доставка здійснюється в цей же день.

При оформленні/сплаті замовлення з 12:00 до 15:00 у робочі дні, доставка здійснюється на наступний день: у будні – з 10:00 до 18:00 або з 18:00 до 21:00 (вечірня доставка), у суботу – з 10:00 до 18:00.

При оформленні/сплаті замовлення після 15:00 у робочі дні, доставка буде здійснена через один робочий день: у будні – з 10:00 до 18:00 або з 18:00 до 21:00 (вечірня доставка), у суботу – з 10:00 до 18:00. Термін доставки: 1-2 дні.

Увага! При виборі кур’єрської доставки «до дверей» посилка вручається будь-якій людині, яка перебуватиме за вказаною адресою.


Послуга доставки «особисто в руки» по Києву
Дана послуга надається за додаткову плату. Вона передбачає вручення посилки лише тій особі, яка вказана у накладній як отримувач.

Термін доставки: 1-2 дні.


Доставка до відділення «Нова Пошта» в Києві та найближчі населені пункти
При оформленні/сплаті замовлення до 15:00 у робочі дні, ви зможете отримати своє замовлення у відділенні «Нова Пошта» на наступний робочий день.

При оформленні/сплаті замовлення після 15:00 у робочі дні, ви зможете отримати своє замовлення у відділенні «Нова Пошта» через один робочий день.

Термін доставки: 1-2 дні.

Увага! Вам необхідно забрати замовлення у відділенні «Нова Пошта» протягом 5 робочих днів з моменту вручення повідомлення. У разі неотримання посилки у зазначений термін, вона буде автоматично повернена відправнику.


Кур’єрська доставка «до дверей» у регіони
Доставка здійснюється з 9:00 до 18:00 (лише у будні).

Термін доставки – від 2 і більше днів залежно від регіону.

Уточнити термін доставки у ваш регіон ви можете у менеджера відділу доставки.

Увага! При виборі кур’єрської доставки «до дверей» посилка вручається будь-якій особі, яка перебуватиме за вказаною адресою.


Послуга доставки «особисто в руки» у регіони
Дана послуга надається лише за додаткову плату. Вона передбачає вручення посилки лише тій особі, яка вказана у накладній як отримувач.

Термін доставки – від 2 і більше днів залежно від регіону.

Уточнити термін доставки у ваш регіон ви можете у менеджера відділу доставки.


Доставка до відділення «Нова Пошта» у регіони
Термін доставки – від 2 і більше днів залежно від регіону. Уточнити термін доставки у ваш регіон ви можете у менеджера відділу доставки.

Увага! Вам необхідно забрати замовлення у відділенні «Нова Пошта» протягом 5 робочих днів з моменту вручення повідомлення. У разі неотримання посилки у зазначений термін, вона буде автоматично повернена відправнику.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Країни, де можна придбати продукти Coral Club