ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Краса / Догляд за тілом / Жир ему
Догляд за обличчям та тілом: Жир ему / Emu oil, emu oil, масло косметическое жир эму, для тіла, для тела, pure & natu
#5710

Жир ему (50 мл)

Натуральний і ефективний зволожувач. Швидко вбирається в шкіру, не залишаючи жирних слідів, має високу біоактивність. Добре поєднується з іншими косметичними засобами, не містить алергенів і не має запаху. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Жир ему у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Жир ему - висококонцентрований продукт, одержуваний шляхом екстрагування та фракціонування. Швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів.

Протизапальні і зволожуючі властивості жиру Ему можна пояснити, виходячи з його складу. У нього входить 70% жирних кислот, які відносяться до ненасичених, тобто до високоактивних.

Жир ему багатий α-ліноленовою кислотою - речовиною, відомою своїми цілющими діями при м'язових і суглобових болях, а також олеїновою кислотою, яка надає місцевий протизапальний ефект.

Простагландини ліноленової кислоти зменшують набряклість і скутість при обмеженій рухливості суглобів, виявляють знеболюючий ефект (особливо при поверхневих травмах) і знімають м'язову напругу, пов'язану з підвищеними фізичними навантаженнями.

Жир ему - натуральний і ефективний зволожувач з високою біологічною активністю. Він має дивовижну властивість швидко вбиратися і проникати в глибокі шари шкіри, що також пов'язано з переважанням у складі олеїнової кислоти.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Користь ванн з морською сіллю
Користь ванн з морською сіллю
Шкіра, волосся та нігті
Шкіра, волосся та нігті
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Секрети молодості та краси з клітинним харчуванням
Як виростити і відновити структуру волосся
Як виростити і відновити структуру волосся
Догляд за ротовою порожниною
Догляд за ротовою порожниною
Омолодження організму
Омолодження організмуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club