ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Брендована продукція / Товари для спорту / EQUA Пластикова пляшка «Носоріг»
EQUA Пластикова пляшка «Носоріг», для воды, для спорта, для путешествий, для води, для спорту, для подорожей, glas bottle
#70411

EQUA Пластикова пляшка «Носоріг» (600 мл)

Міцна, екологічна та легка пляшка EQUA «Носоріг» чудово підійде для поїздок, прогулянок або занять спортом. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту EQUA Пластикова пляшка «Носоріг» у Львові, натисніть кнопку «Дізнатись ціну». Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
За допомогою пляшки EQUA «Носоріг» ви зможете втамувати спрагу у будь-який час, коли ви вдома, на роботі або у дорозі. Вона є чудовою альтернативою звичайним пластиковим пляшкам для одноразового використання. Кришка гарантовано не пропускає рідину і по-різному відкривається. За бажанням ви можете використовувати вузьке або широке горлечко. Останнє підходить для приготування фітнес-коктейлів, адже у пляшку можна додавати різні фрукти, трави та кубики льоду. Таке горлечко буде дуже зручним і для дітей, а ремінець пляшки дозволить завжди тримати її під рукою. Пляшка EQUA «Носоріг» виготовлена з високоякісного екологічного пластику EASTMAN Tritan.

МАТЕРІАЛ


Матеріал ударостійкий, не вбирає запахів і не містить токсичних речовин, а це означає, що смак та якість рідини у пляшці залишаться незмінними. Пляшка не містить шкідливого бісфенолу А (BPA), який викликає різноманітні захворювання, зокрема й ожиріння, і виступає компонентом багатьох пластикових упаковок та пляшок. Пластик EASTMAN Tritan - екологічний, він повністю переробляється і не забруднює навколишнє середовище. Одна EQUA замінює понад 200 одноразових пластикових пляшок на рік!

ОБ'ЄМ


600 мл

ДИЗАЙН


Стильний малюнок під ваш настрій

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах