ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Амінокислоти / ФерстФуд, Молозиво
Амінокислоти: ФерстФуд Молозиво / First Food Colostrum, імунна підтримка, для імунітету, амінокислоти, для спорту, для спортс
#1750

ФерстФуд, Молозиво (90 капсул)

Є натуральним джерелом для створення імунітету. Відновлює роботу шлунково-кишкового тракту, захищає організм від аутоімунних захворювань. Детальніше...
Знято з виробництва
ФерстФуд, Молозиво (90 капсул)


Продукт необхідний для навчання імунної системи. Він є першою їжею всіх тварин, в тому числі і дітей. Після народження мама з молозива передає своєму малюкові імунітет.

Даний БАД збирають у корів після отелення і переробляють за спеціальною методикою, щоб не порушити натуральну структуру Молозива.

Вченими доведено, що молозиво корів сумісно з молозивом жінки. У ньому лактози мінімальна кількість. Так що його можна застосовувати людям, які виключають зі свого раціону молочні продукти.

Містить вітаміни, мінерали, інтерферон, також амінокислоти. Крім цього, в молозиво містяться ферменти, які так необхідні для підтримки роботи підшлункової залози.

Молозиво не тільки піднімає імунітет, але і відновлює роботу шлунково-кишкового тракту, захищає організм від аутоімунних захворювань, знижує ризик захворювань онкологічного характеру.

Багато спортсменів застосовують даний продукт в якості добавки для зміцнення кісток, а також збільшення м'язової маси.

Пити до їжі кожен день по 3 штуки натщесерце.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану імунної системи
Тест стану імунної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club